Kocaali’de musluklardan akan kirli SU

#ferizlide.com: mustafa üstübi: Sakarya’nın kuzeyindeki ilçelerinden olan Kocaali ilçemizde musluklardan siyah tortulu akan su!

İlimizin değerli basın emekçileri ve temsilcileri; aşağıda sizlere Sakarya’nın kuzeyindeki ilçelerinden olan Kocaali ilçemizde musluklardan siyah tortu,  bilinmeyen madde ve siyah tozlardan oluşan görüntüleri ve haber içeriğini dikkate sunuyorum. Kamu sağlığı adına gerekli hassasiyeti göstereceğinize inanıyorum. 

iyi günler kolay gelsin. 

Kocaali’de musluklardan su içilmiyor! 

Kocaali ilçesinde yaşayan Şefket Sarı, evimizde musluklardan su içemiyoruz, yemek pişirmiyoruz.  Plastik parçacıklarına benzeyen siyah renkte tespit edemediğimiz parçacıklar musluklarımızdan akıyor.  

Tedirgin oluyoruz! 

Yetkililer içtiğimiz suyun kalitesiyle ilgili zaman zaman demeçlerini okuyoruz. 

Ancak verilen demeçlerle hakikat birbirini onaylamıyor.  

Musluklardan numune alınsın!.

Saski Abonesi ve bir yurttaş olarak bizim isteğimiz, Kocaali ilçemizde mahallelerden farklı adreslerden su numuneleri alınarak su kalitesinin kabul edilebilir seviyelerde olup olmadığı sürekli kontrol edilmeli. 

Tek isteğimiz evimizde sağlıklı su içmek!

Su temel ihtiyaçtır. 

Bu ihtiyaçın sağlanması halktan yetki alan yöneticilerin öncelikli görevleri olduğu hatırlatıyor, sorumluların hassasiyetle bu konuya ivedilikle eğilmelerini bekliyoruz. Dedi.

Haber:Şerifsarı

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x