Kenan Sofuoğlu’nun İlk Ziyareti Söğütlüye

ferizlide.com

Ak parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu “Genel Seçimler Bitti Belediye Başkanlıklarını Kaybetme Şansımız Yok.”

Ak parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu Milletvekilliği Mazbatasını seçim kurulundan aldıktan sonra ilk ziyaretini Söğütlü İlçe Teşkilatını Ziyaret ederek seçimlerde yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

İlgili Makaleler

Ak parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu Söğütlü İlçe Başkan Adem Fidan ve Yönetim Kurulu tarafından karşılandı.  Parti toplantı salonunda partililere yaptığı konuşmada “24 Hazirandan Önce yapılan genel seçimlerde yıllardır yapılan Partilerin Genel Başkanları ve Milletvekilleri seçimleri birlikte seçiliyordu. 24 Haziranda ise Başkanlık sistemi ile Birlikte Sayın Cumhur Başkanımız Recep Tayip Erdoğan’ın şahsi oyları ve Parti Milletvekillerinin Oyları ayrı ayrı sayılmaları büyük bir etki göstermiştir. Sayın Cumhur Başkanımızın aldığı Yüksek oylar tamamen seçmenlerimiz tarafından şahsına verilen oylardır. Milletvekilliği ise Ak partimize Milletvekillerimize yönelik verilen oylardır. Bunu tüm herkes partili partisiz bilmektedir ve Sayın Cumhur Başkanımız Taktir etmektedir.  Bizlerde kendilerini her zaman yaptığı üstün çalışmaları başarılılarınızdan milletvekilleri olarak, il ilçe teşkilatları olarak örnek almalıyız ve hedefimizde bu yönde yapmalıyız dedi. Sofuoğlu, 24 Haziranda Genel seçimlerimiz hayırlısı ile bitmiştir. Sıra Önümüzdeki günlerde yapılacak olan Belediye Başkanlıkları ve Belediye meclis üyelikleri seçimlerindedir” diye dikkat çekti.

Söğütlük Ak parti İlçe Başkanı Adem Fidan, “sayın milletvekilimiz Kenan Sofuoğlu’nun bizlere yıllardır yaşattığı Dünya şampiyonluklarında Türk Bayrağını dalgalandırmasında gençlerimize spor camiasında yaptığı örnek çakılmalarında yeri her zaman olmuştur. İlçe teşkilatım adına milletvekilliğinde en güzel hizmetleri yapacağına inanıyoruz.  Bizlerde her zaman yanında olduğumuzu belirtiyorum başarılar dilerim” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu