Kenan Sofuoğlu’na cevap gecikmedi

#ferizlide.com

Spor264’ün haberine göre,

Kenan Sofuoğlu’nun verdiği açıklama sonrası Sofuoğlu ve Sakaryaspor cephesi ateş hattına döndü. Kenan Sofuoğlu’nun “Emek veren insanları kırarak bir yere gelemezsiniz. Tribündeki üç beş tane insana bir şeyler söyleyip de hadi Kenan’a tezahürat yaptırın diyerek olmuyor bu işler. İnşallah bunu anlar ve hatalarından dönerler” ifadelerine Sakaryaspor başkan vekili Cumhur Genç’ten cevap geldi.

 

Genç, yaptığı açıklamada şunları söyler; “Sayın Kenan Sofuoğlu’na sponsorluk konusunda vermiş olduğu mücadele için Sakaryaspor kulübü adına teşekkür ediyoruz. Sürecin en başından beri içinde olan biri olarak söylüyorum ki sayın vekilimiz gerçekten bu işin olması için büyük bir çaba sarf etmiş gayret göstermiştir.

 

Yalnız sayın vekilimiz bugün bazı yayın organlarında çıkan söylemlerinde tribündeki üç beş kişiyi aleyhine bizim yönetimimizin bağırttığını ifade etmiştir. Sanırım bunu söylerken ya kendisine yanlış bilgi verilmiştir ya da kulaktan dolma söylemlerle böyle bir açıklamada bulunmuştur. Sakaryaspor taraftarı kimsenin adamı değildir. Kimse için eylemde bulunmaz.

 

Ayrıca Sakaryaspor yönetim kurulu olarak biz birilerine bir şey söylemek istediğimiz de gidip direk karşısına geçip bunu yüzüne ifade edebilecek bilgi, birikim, tecrübe ve öz geçmişe sahip insanlarız. Bizi bilen bilir. Sayın vekilimizin bu konuda yanlış bilgilendirildiğini düşünüyor emekleri için Sakaryaspor kulübü adına tekrar teşekkür ediyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu