Kaynarca Belediyesin’de Sevinc

#ferizlide.com

Bir süredir devam eden müzakerelerin anlaşma ile sonuçlanması üzerine Kaynarca Belediyesinde imzalar atıldı. Kaynarca Belediyesi bünyesinde çalışan işçileri kapsayan toplu iş sözleşmesi imzalandı.

Kaynarca Belediyesi, Yerelsen Yetkilileri ile Hizmet-İş Sendikası arasında varılan anlaşma doğrultusunda, belediye işçilerinin 2 yıl süreyle geçerli olacak sosyal ödemeleri ile çalışma koşullarını belirleyen toplu iş sözleşmesi (TİS), Belediye Başkanı Zeynur ÖZEL, Yerelsen Yetkilileri ve Hizmet-İş Sendikası Sakarya Şube Başkanı Mehmet Mesut GÖKDEMİR tarafından imza altına alındı.

Gökdemir yaptığı konuşmada, Kaynarca Belediyesi ve tüm Hizmet-iş üye çalışanlarının bölgedeki en iyi maaşı almasını istediğini ve bunun için çalıştıklarını dile getirerek, şunları söyledi: işçilerin çalışma şartlarını daha da iyileştirmek için gayret gösterdiklerini aktardı. İşçiye ve emeğe her zaman sahip çıktıkları belirten GÖKDEMİR: Sözleşmede belediye imkânlarını da gözettiklerini, sözleşmenin herkese hayırlı olması temennisinde bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu