Kaymakam Kadınlar günü etkinliğine katıldı

#ferizlide.com

Ferizli Kaymakamı Bahattin Alp Arslanköylü Sodamda Düzenlenen 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Etkinliğine Katıldı…

8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Ferizli Kaymakamlığı Sosyal Dayanışma Merkezi’nde (SODAM) program düzenlendi.

Programa Ferizli İlçe Kaymakamı Bahattin Alp Arslanköylü, Ferizli Belediye Başkan Yardımcısı Zafer Kotan, diğer ilçe protokolü ve davetliler katıldı.

Dünya kadınlar günü vesilesiyle Ferizli Kaymakamlığı SODAM’da hanımlarla bir araya gelen Kaymakam Bahattin Alp Arslanköylü, bayanların, kadınlar gününü kutladı ve karanfil takdim etti.

Kadın anne olarak aile ve toplum arasında bir köprü görevi görmektedir diyen Kaymakam Arslanköylü, toplumun temeli aile, ailenin temeli kadındır, dedi.

Günümüzde kadınlarımızın ekonomik, sosyal ve siyasal alanda ki etkinlikleri her geçen gün artmaktadır diyen Ferizli Kaymakamı Bahattin Alp Arslan Köylü, ‘’ Kadınlarını ihmal eden, kadınlarını aşağılayan, öteleyen, dışlayan, kadınlarına ikinci sınıf varlık muamelesi yapan toplumun hiçbir alanda ilerlemesi asla mümkün değildir. Kaymakamlık olarak kadınlarımızı topluma kazandırmaya yönelik ciddi çalışmalar yapıyoruz. Bu kapsamda Sosyal Dayanışma Merkezimiz kadınlarımızın hizmetindedir. Kurslarda ki amacımız kadınlarımızı kültür, ekonomik ve sosyal alanda topluma kazandırmaktır. Burada uzman eğitimcilerden öğrendiklerinizle bunu başardığımıza inanıyorum. Kurslara gösterdiğiniz yoğun ilginiz bizleri ayrıca mutlu etmektedir. Bu vesile ile sizlerin ve tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutlar, sağlık ve mutluluklar dilerim’’ dedi.

Kadınlar günü programı yapılan ikramların ardından sona erdi.

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x