Kaymakam Balcı Yeni Görevine Başladı

Resmi Gazete’nin 20 Ağustos tarihli sayısında yayımlanan Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile ilçemize atanan kaymakam Balcı yeni görevine başladı.

#FERİZLİDE.COM: mustafa üstübi: Samsun vali yardımcılığı görevini yürütmekteyken Ferizli’ye kaymakam olarak atanan Hasan Balcı yeni görevine bugün başladı. Kaymakam Balcı’ya ilçemize hoş geldin der yeni görevinde başarılar

Hasan Balcı Kimdir:

İlk, Orta ve Lise öğrenimini İstanbul da tamamlamıştır. 2000 yılında Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur.

Avukatlık Stajını tamamladıktan sonra yaklaşık iki yıl İstanbul Defterdarlığında Milli Emlak Denetmen Yardımcılığı yapmıştır. 2004 yılında girdiği Kaymakamlık mesleğinde vekâleten Kırklareli İli Pehlivanköy İlçesinde Kaymakamlık, Manchester Üniversitesinde dil eğitimi almış daha sonra sırayla Isparta Sütçüler, Erzurum Çat İlçelerinde Kaymakamlık, Tunceli Vali Yardımcılığı, Ankara Ayaş Kaymakamlığı yapmıştır. Trabzon Yomra Kaymakamlığının ardından Samsun Vali yardımcılığı görevine atanmıştır. Bu gün Sakarya Ferizli ilçe kaymakamı olarak yeni görevine başlayan kaymakam Balcı; Vergi Hakimi Melike Balcı ile evli ve iki çocuk babası olup iyi derecede İngilizce bilmektedir. 

Bilindiği üzere Ferizli Kaymakamı Bahattin Alp Arslanköylü Kütahya Simav kaymakamlığına atanmış geçtiğimiz haftalarda ilçemize veda etmişti. 

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x