Kaşkaş’tan İstanbul seçimi ile ilgili açıklama

#ferizlide.com: 23 Haziran İstanbul Büyükşehir Belediyesi seçim sonuçlarının ardından Ferizli’de ilk açıklama Ferizli Belediyesi MHP Meclis Üyesi Abdullah Kaşkaş’tan geldi.

Kaşkaş açıklamasında şöyle kaydetti: 23 Haziran İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanlık Yenileme Seçimi Vatanımıza, Milletimize ve tüm değerlerimizin istikbali açısından Ülkemize hayırlı uğurlu olsun.

 

Seçimin galibi gayri resmi sonuçlara göre Ekrem İmamoğlu olmuştur.

 

Bizlere tebrik etmek ve hayırlısını dilemek yaraşır.

 

Ancak, şu anekdotu belirtmekte de yarar görüyorum: 7 Ağustos 2016 Yenikapı Ruhu itibariyle, o günden bu güne Devletimizin ve Milletimizin bekaa’sı uğruna tüm dünyevi heves ve makam tevdi’lerini elinin tersiyle iterek, hiçbir çıkar ve menfaat gözetmeden, Cumhur İttifakı ruhunu zedeleyecek her türlü açıklama ve adımdan kaçınarak Cumhur İttifakının adayı Binali Yıldırım’ı destekleyen MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ Bu seçimin ikinci ve tartışmasız kazananıdır.

 

Her türlü feragat ve fedakarlığı ahlak çerçevesinde en üst seviye de göstererek “Önce Ülkem ve Milletim, Sonra Partim ve Ben” şiarı ile adeta akın akın gece gündüz MHP İl ve İlçe teşkilatları ile, Ülkü Ocakları İl ve İlçe teşkilatları ile yılmadan, yorulmadan seviyeli ve omurgalı çabasını, mücadelesini sürdüren MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ’nin bir Neferi, Mensubu,Belediye Meclis Üyesi ve Gönüldaşı olmaktan ötürü bir kez daha onur duymakta haklılığını yaşatan Rabbimize hamd olsun.

 

Ülkücü Hareket İlelebet “İLLE DE DEVLET, İLLE DE MİLLET ” ahlakı ile davasını sürdürecek ve asla yolundan şaşmayacaktır.

 

YAŞASIN MİLLİYETÇİ HAREKET, YAŞASIN ÜLKÜCÜ HAREKET.

 

Abdullah KAŞKAŞ Ferizli Belediyesi MHP Meclis Üyesi

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x