Karasu’da İspiroğlu’na Destek Büyüyor

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu’na destek ziyaretinde bulunan muhtarlar, Başkan İspiroğlu’na “Sonuna kadar yanındayız” dedi. Destek ziyaretine çok sayıda vatandaş ve Karasu siyasetinin ileri gelen isimleri de katıldı.

AK Parti Karasu Belediye Başkan Adayı olarak İshak Sarı’nın adının açıklanmasının ardından Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu’na halk tarafından destek verilmeye başlandı. Desteğin giderek arttığını belirten Başkan İspiroğlu’nu Karasulu muhtarlar ve vatandaşlar Pazartesi günü makamında ziyaret etti. Kalabalık bir katılımın olduğu ziyaret sırasında duygu dolu anlar yaşayan ve gözyaşlarını tutamayan İspiroğlu, “10 yıldır sizlere belediye başkanı olarak hizmet ediyorum. Öncesinde de 15 yıl SEDAŞ’ta hizmet ettim. Buna rağmen tüm anketlere ve çalışmalara rağmen son güne kadar aday benken, son gün değişti. Sil yeniden başlıyoruz derler, biz de sildik yeniden başlıyoruz. Herkese elimi uzattığım için, herkesle temas ettiğim için beni tercih etmediler. Ama 31 Mart’ta bu halk sandıkta hepsine cevabını verecek” dedi.

Siz bitti demeden bitmez!

“Çalışmalarımıza başladık. Birkaç siyasi partiyi tabanda bir araya getirerek adaylığımızı hafta içinde açıklayacağım. AK Parti’de olmaya başladığımız ilk günden itibaren bazı çevreler hep karşımızda oldu. Millete hizmet etmemem için ellerinden ne geliyorsa yaptılar. Yıkılmadım ayaktayım, ölene kadar da siyaset yapacağım” diyen Mehmet İspiroğlu, sözlerini “Karasu Belediye Başkanı’nı Karasu halkı seçer. Sakarya milletvekilleri bunu tayin edemez. Kendi adaylarına elbette çalışacaklar. Bana, karşına bir rakip seç deseler, ben İshak Sarı’yı seçerdim. Ömrümün sonuna kadar Karasuluya hizmet edeceğim. Siz bitti demeden bitmeyecek” ifadeleriyle tamamladı. Karasulu muhtarların yanı sıra, çok sayıda vatandaşın da bulunduğu destek ziyaretinde İspiroğlu’nu eşi ve çocukları da yalnız bırakmazken, bir dönem CHP Sakarya milletvekilliğine adaylığını koymuş olan iş adamı H.Avni Şahin ve Karasuspor’un onursal başkanı Yılmaz Ekşi de destek amacıyla ziyarette bulundu.

Karsuhaberleri.com

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x