Karasakal fark attı

ferizlide.com

Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifinin genel kurulunda mevcut başkanı Sebahattin Karasakal fark attı

Adapazarı Pancar ekicileri Koopreratifinde oylama sona erdi. Oylamada Mevcut Başkan Sebahattin Karasakal Yeşil oy pusulası ile Ahmet Aya kırmızı oy pusulası ile, Yılmaz Er ise Sarı oy pusulası ile yarıştı. Yapılan oylamada toplam  4 bin 952 oy kullanıldı. 20 oy geçersiz sayıldı, 24 oy boş çıktı. Yapılan sayım sonucu Karasakal 3561 oy, Ahmet Aya 685 oy, Yılmaz Er 662 oy aldı.

İlgili Makaleler

68. Olağan genel Kurul’da kooperatif ortaklarının büyük desteğiyle yeniden başkanlığa seçilen Sebahattin karasakal ‘Kongremizin kazananı ortaklarımız olmuştur. Kazanan APEK olmuştur” diyerek ortaklara teşekkür etti. Karasakal “Kocaman APEK ailesi büyük bir katılımla kongresini tamamladı. Ortaklarımız büyük teveccüh göstererek şahsıma ve arkadaşlarıma yeniden görev tevdi etti. Kooperatif ortaklarımızdan aldığımız büyük güç ile daha çok çalışıp, daha çok üreteceğiz. Kongremize katılan ortaklarımıza, misafirlerimize çok teşekkür ederim” dedi.

Başkan Karasakal kongrede ki rakiplerine de teşekkür ederek “Kongrede yarışa giren listeleri tebrik ediyorum.  Büyük bir demokrasi örneği gösteren kooperatif ortağı arkadaşlarıma verdikleri katkı için teşekkür ediyorum. Bu seçimin kaybedeni yoktur. Bu seçimin tek kazananı APEK olmuştur. Hiç vakit kaybetmeden kooperatif ortaklarımızın verdiği görevi layıkıyla yerine getirmek için çalışmaya başlayacağız. Demokrasi şöleni yaşadığımız önemli günde Sakarya Spor Salonu’na gelen herkesin ayaklarına sağlık” dedi

APEK YENİ YÖNETİMİ

Başkan; Sebahattin Karasakal

Yönetim Kurulu Üyeleri; Cevdet Sağlık, R.Şevket Kökçü, Ferda Özten, İsa Yenioğlu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu