Kahya, İstifa Etmişti Aday Adayı Oldu

^ferizlide.com

Nüfus memurluğu görevinden hafta içi istifa eden Hidayet Kahya bugün aday adaylığı başvurusunda bulundu

Ferizli’de Ak Partiden Belediye Başkan Aday Adayı olan Hidayet Kahya Giriş Formlarını Teslim Etti.

Ferizli Nüfus Müdürlüğünde 27 yıldır Memurluk Yapan ve ayni zamanda Sakarya Amatör spor Federasyonunda Genel Başkan Yardımcılık görevlerinde bulunan, Ferizli Spor Kulübünde Başkanlık yapan Hidayet Kahya Ak partiden Ferizli Belediye Başkanlığına aday adayı oldu.

İlçe teşkilatına ekip arkadaşları İle Birlikte giderek giriş formlarını İlçe Başkanı Dursun Ali Dal’a teslim etti.  Ferizli AKP ilçe Başkanı Dursun Ali Dal, “Partimizden Belediye Başkanlığı için aday adaylığına genç yeni isimlerin katılması bizleri memnun etmektedir. Tüm aday adaylarımıza başarılar diliyorum Allah yollarını açık etsin”  diye belirtti.

Belediye Başkanlığı Aday Adayı olan Hidayet Kahya ise “Memurluk ve Spor hayatımızda her zaman vatandaşlarımızın ve halkımızın içindeyiz. Halen sosyal faaliyetlerimizi devam ettirmekteyiz. Arkadaşlarımızın ve mahalle sakinlerimiz ile yaptığımız girişimler sonucunda Belediye Başkanlığına aday adayı oldum. Partime başvuru formu teslim ederken bizleri yalnız bırakmayan katılımcı arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x