Jandarmadan Bir Veda Daha…

Sakarya İl Jandarma Komutanlığında Halkla İlişkiler Protokol Uzmanı olarak görev yapan Devlet Memuru Mine GÜLTEKİN 2019 yılı genel atamalarında eş durumundan Ankara Jandarma Genel Komutanlığı Basın ve Halkla İlişkiler Bürosuna atandı.

Sekiz yıldır Sakarya İl Jandarma Komutanlığında görev yapan Mine GÜLTEKİN her gün günlük yerel gazetelerde çıkan Jandarma haberlerinin tarayıp basın köşesini organize etti. Ayrıca; başta Jandarma Kuruluş Günleri olmak üzere Jandarma adına düzenlenen etkinliklerin organizasyonunda da görev aldı.
Mesai arkadaşları tarafından bir veda yemeği ile uğurlanan Mine Gültekin yemekte yaptığı duygu yüklü konuşmasında;
“Veda konuşmalarını yapmak her zaman benim için zor olmuştur. Lütfen kusuruma bakmayın. Sakarya’da çok güzel günlerim geçti. Hafızamda kalan birlikte yaşadığımız birçok anı birikti. Sekiz yıldır bu ilde ömür boyu unutamayacağım arkadaşlıklar edindim. Her şey için hepinize teşekkür ederim” açıklamasında bulundu.
Sakarya İl Jandarma Komutanlığında görev yapan memurlar adına bir konuşma yapan Jandarma basın danışmanı Bayram AKYÜZ;
-“Arkadaşımızla sekiz yıldır aynı iş yerinde görev yapıyor olmak O’nun da söylediği gibi birçok anılar biriktirmemize sebep oldu. O aramızdan ayrılırken tabi ki bir hüzün ortamı olacaktır. Bu her ne kadar giden için böyle olmuş olsa da, kalanlar içinde bu durum aynıdır. Biz kendisine yeni görev yerinde başarılar dilerken, burada ki arkadaşları olarak her daim onun destekçisi ve arayıp soranı olacağız. Yolu açık olsun, yeni görev yerinde başarılı olacağını biliyoruz” açıklamasını yaptı.
Sakarya İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Cengiz YİĞİT’in bizzat uğurladığı Mine GÜLTEKİN mesai bitimi sonrası arkadaşlarının bir bölümünün gözyaşları arasında O’nun için almış olduğu hediye takdim edilerek yeni görev yeri için Ankara’ya uğurlandı.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone Olun  
Bildir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı