İYİ Partinin Ferizli Adayı Serhat Çiçek

#ferizlide.com

Ferizli adayını açıklayan İyi partiden yapılan açıklama şöyle:

“Kurulduğu ilk günden bu yana, çetin mücadelelerle yoğrulmuş olan İYİ Parti, Ferizlimizin geleceğinin şekilleneceği 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimi sürecinde de yine, zorlu bir aday belirleme sürecini geride bırakmıştır.

Öncelikle, Aday Adaylığı sürecindeki titiz çalışmalarımız ve Genel Merkezimizin yönlendirilmesi ile yönetilen süreçte, isimleri bizlerle anılan tüm aday adaylarımıza şükranlarımızı sunuyoruz.

Cumhuriyet Halk Partisi Ferizli İlçe Yönetimi ve İl Başkanlığı’nın da tasarrufu ile alınan ortak kararla, aday belirleme kriterlerini ortaya koyarak, ilçemizin tamamına hitap edecek bir adayın belirlenmesi için, ilçemiz siyasetinde adı zikredilen tüm değerli insanlarla istişare yapılmıştır.

Seçim sürecinin en başından beri belirttiğimiz “Ferizli’ye İYİ Aday İYİ Gelecek” sloganında olduğu gibi, İYİ Partinin kuruluş felsefesi ve taşıdığı tüm değerleri hayat tarzı olarak benimsemiş, millet menfaatleri için gece gündüz çalışmaya hevesli bir adayı belirlediğimizin nihayeti ile sizlerin karşısına gönü rahatlığı ile çıkıyoruz.

İYİ Parti Ferizli Belediye Başkan Adayı, herkesin ve her kesimin yakından tanıdığı bir isim olan Serhat Çiçek diyoruz.

Adayımız Ferizli, Sakarya ve Türkiye için hayırlı olsun.”

Abone Olun
Bildir
guest
3 Yorum
en yeniler
eskiler beğenilenler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
uğur
uğur
2 yıl önce

ferizlimize çok katkısı olacaktır, kazanması dileğiyle..

Vatandaş
Vatandaş
2 yıl önce

İyi kadro heppsi temiz ve dürüst insanlar yolunuz açık olsun

Hilmi k.h.oglu
Hilmi k.h.oglu
2 yıl önce

Ferizli kazandı.
Genc ve Vizyon sahibi hak hukuk bilen bir aday ise aranılan en doğru şahsiyet meydanlara indi. İyi partinin adaylık listelerinin üstünde birinin bu görev için Ferizlide görev yapması ferizlinin geleceğe dair vizyon yenilenmesine girdiğinin en buyuk kaniti. Sıra ferizli halkında en doğru tercihi yapma şansı Ferizli halkinin elinde, gerçek hizmeti yaşayarak pilot ilçe olma şansı ferizli halkında tabiki en İYİ olanı seçecek olanda ferizli halkının belediyecilik ile refah seviyesini yükselmesini saglayacak en doğru kişilik .
İyi olur insallah

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
3
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x