İYİ Partililer Ankara’daydılar

#ferizlide.com İYİ Parti Seçim Manifestosu açıklandı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener tarafından, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerle ilgili manifesto, ATO Congresium’da düzenlenen program ile açıklandı. Toplantıya, Sakarya Büyükşehir ve İlçe Belediye Başkanlarının tamamı katıldı.

Başkan adayları Ankara’da

Genel Başkan Meral Akşener’in açıkladığı seçim manifestosunda, partinin adaylardan beklediği proje başlıkları yer aldı. Toplantıya İYİ Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Uzm. Dr. Cihan Kolip ve ilçe Belediye Başkan adayları da katıldı.

Milletimiz bunu hak etmiyor

Milletin azarlandığını ve izzet-i nefsiyle oynandığını ifade eden Genel Başkan Meral Akşener, “Yardım alana dilenci muamelesi yapılıyor. Milletimiz, ‘oy yoksa hainsiniz’ gibi alçakça sözlere muhatap oluyor. Güzünüzün içine baka baka, ‘Bize oy vermezseniz ruz-u mahşerde berat belgeniz olmaz’ gibi edepsizce laflar ediliyor. Milletimiz bunu hak etmiyor! Geldikleri yeri unuttukları gibi, milletimizin kim olduğunu da unuttular” diye konuştu.

Ant içtirdi

Tüm başkan adaylarına vatandaşa hizmet andı içtiren ve imzalatan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, “İYİ Başkan, adildiz, şeffaftır, mütevazıdır. Milli ve evrensel değerlere saygılıdır. Tarihi ve kültürel değerleri korur. Sanatseverdir. Proje üretir. İnsana ve her canlıya saygılıdır. Uzlaşmacıdır. Hukuka, sosyal adalete, demokrasiye saygılıdır. Ortak akılla karar alır” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu