İYİ Parti’den Trabzonlular Derneğine Ziyaret

#ferizlide.com

İYİ Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, il başkanı Selçuk Kılıçarslan ve il başkan yardımcısı Hüseyin Akçalışkan ile mahalli idarelerden sorumlu başkan yardımcısı Gökhan Beker Sakarya Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneğine nezaket ziyaretinde bulundu.

Dernek binasında gerçekleşen ziyarette Sakarya Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneği başkanı Dr. Zeynep Öz, Başkan vekili Prof. Dr. Fehmi Çelebi, başkan yardımcısı Şenel Türkmen ve yönetim kurulu üyeleri Ertuğrul Öztürk, Necati Güneş, Tevfik Civelek, Zafer Can Kamiloğlu, Hasan Coşkun ve Erol Özkan da hazır bulundu.

Sakarya Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneği başkanı Dr. Zeynep Öz, ziyaret nedeniyle duyduğu memnuniyeti ifade ederek İyi Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır’a meclis çalışmalarında başarılar diledi ve yayla şenliğine katılımından dolayı da teşekkür etti.

İyi Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır ise; “Hepimiz bu şehirde, bu ülkede yaşıyoruz. Sakarya farklı kültürlerin kardeşçe yaşadığı güzide ve örnek bir şehrimiz. Dolayısıyla kültürlerimize sahip çıkarak gelecek nesillere aktarmak da yine hepimizin görevi olmalı.” dedi.     

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x