İyi Parti’den Lösemili Çocuklara Anlamlı Destek

#ferizlide.com: İyi Parti İl Başkanlığı'nda Perşembe günü toplanan İl Yönetim Kurulu üyeleri, 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası münasebetiyle anlamlı bir yardım kampanyası düzenlediler.

İlçe Başkanları ve yöneticilerinin yanı sıra İyi Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Ayhan Bölükbaşı’nın da konuk edildiği toplantıda, Türkiye’nin gündemine dair meseleler ele alındı.

İyi Parti İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan başkanlığı’nda bir araya gelen parti üyeleri, bütün hızıyla devam eden üyelik kampanyası hakkında fikir alışverişinde bulundu. Teşkilat Başkan Yardımcısı Ayhan Bölükbaşı yaptığı açıklamada, parti teşkilatlarının Türkiye genelinde hızlı bir şekilde üye kaydına devam ettiğini, Ocak ayı sonuna kadar 400 bin üyeyi geçmeyi hedeflediklerini söyledi.
Toplantıya katılanlar arasında İyi Parti Adapazarı Belediye Başkan adayı Dr. Aydoğan Arslan ve İyi Parti Danışma Kurulu Üyesi Orhan Ünver’in de olması dikkat çekti. Toplantıda söz alan Dr. Aydoğan Arslan, her zaman İyi Parti’nin gönüllü bir neferi olduğunu ve siyasetin her aşamasında partisinin yanında yürümeye devam edeceğini belirtti.
İyi Parti İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan ise yaptığı kapanış konuşmasında ” Bugün burada olup bizlere güç veren bütün konuklarımıza teşekkür ediyorum. Siyasi deneyimlerinden her zaman faydalanmak isteyeceğimiz kıymetli başkanlarımızı daha fazla aramızda görmek arzusundayız. Sizin huzurunuzda bütün hemşehrilerimizi başlattığımız yeni üye kampanyamıza buradan bir kez daha destek vermeye davet ediyorum. İyi Parti’ye oy veren binlerce vatandaşımızı, parti üyemiz olarak da yanımızda görmek ve partimizi hep birlikte büyütmek istiyoruz. Ayrıca bu hafta  çeşitli etkinliklerle ülkenin gündeminde olan Lösemili Çocuklar Haftası sebebiyle, biz de İyi Parti Sakarya Teşkilatları olarak bir farkındalık kampanyası düzenledik. Lösemili çocuklarımız için aldığımız hediyeleri Ankara’daki merkezlerine göndererek onları bir nebze gülümsetebilir isek  ne mutlu. Bizler de İyi Parti olarak ” Minik yüreklere umut oluyoruz, maskemizi takıyoruz farkındalık yaratıyoruz”. ifadelerini kullandı.
Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x