İYİ Partiden Andımız Kararını Eleştirenlere Sert Tepki

#ferizlide.com

İYİ Parti İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan “Andımızla İlgili Danıştay 8. Dairesi tarafından alınan karar doğru bir karardır” dedi.

Kılıçaslan’ın yaptığı yazılı açıklama şöyle:

Danıştay 8. Dairesi tarafından alınan karar ile ANDIMIZ’ın ilköğretim okullarında tekrar okutulması gündeme gelmiştir. İYİ PARTİ  olarak alınan kararın doğru olduğunu, ANDIMIZ’ın sözde “Yeni Türkiye” masalıyla zihinlerimizden atılmaya çalışılan MİLLET olma bilincini tekrar canlandırılması hususunda büyük önem arz ettiğini düşünüyoruz.

 

Çözüm süreci adı altında bu memlekete Habur rezaletini yaşatan, terörist sevicilerle aynı platformda gözyaşı döken ve TÜRK toplumunu boş bir hayalin peşinde sürükleyerek MİLLET olma bilincine darbe vuran, hukukun sadece kendi çıkarlarına uygun kararlar verildiğinde arkasında duran bu anlayış, Danıştay’ın aldığı karardan dolayı ziyadesiyle rahatsız olmuştur.

 

Ülkemize yönelik ekonomik ve diplomatik saldırılar karşısından TÜRK MİLLETİ’nin bölünmez bütünlüğünden bahsederek savunma hattı oluşturmaya çalışanlar, konu AND içmeye gelince TÜRKÜM demekten hiç haz etmemektedirler.

 

ULUS-DEVLET anlayışına en çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde “NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE “ demeyi kendine zul gören  bu anlayışı kabul etmiyoruz ve etmeyeceğiz.

 

Cumhuriyetimizin kuruluş ilkeleri ile sıkıntıları olan bu anlayışın karşısında TÜRK MİLLİYETÇİLERİ’nin tavrı gayet açıktır ve nettir.

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x