İyi Partide Yoğun Tempo

#ferizlide.com: İyi parti Genel başkan yardımcısı ve Sakarya milletvekili Ümit Dikbayır,İl başkanı Selçuk Kılıçaslan ve il yöneticileri pazar günü şehrimizde yapılan birçok organizasyona katıldılar.

Serdivan Kırcaali’deki Trabzonlular derneği şenliğine, Kırkpınar’daki Kartvel Gürcü-Laz derneği şenliğine katılan partililer,  Dükkan 54’ü  de ziyaret ederek Sakaryaspora destek amaçlı alışveriş yaptılar.
 Hasta ziyaretlerinde de  bulunan partililer ,geceyi Hendek  ilçe yöneticisi Oğuzhan Özdoğan’ın düğününe katılarak sonlandırdılar.
Programlar sonrası İyi parti Genel Başkan yardımcısı Ümit Dikbayır’ı Ankara’ya yolcu eden İl başkanı Selçuk Kılıçaslan; halkımızın içinde,iyi gününde,kötü gününde yanında olmayı ilke edinen bir parti olarak,tüm davetlere icabet etmeye çalışıyoruz.Var gücümüzle gece gündüz koşturuyoruz.Bu arada görüyoruz ki;biz milletin içinde,millet için koştururken bazıları ne  için koşturuyorsa artık ortalarda gözükmüyor dedi.

Yine Kılıçaslan :kimsenin şüphesi olmasın ki; yakın zamandaki İyi parti iktidarında da millettemizden   hiçbir zaman kopmayacağız,hep yanında olacağız,sadece devletin ve milletin menfaatlerinin peşinde koşacağız diyerek sözlerini sonlandırdı.

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Kapalı
Kapalı