İyi Parti Kadına Şiddet ve Nafaka konulu panele katıldı

Sakarya Barosunun düzenlendiği, Türk Kadınlar Birliği Başkanı Sn.Sema Kendirci Uğurman’ında iştirak ettiği, Kadına Şiddet ve Nafaka konulu panele; İyi parti,

Sakarya Barosunun düzenlendiği, Türk Kadınlar Birliği Başkanı Sn.Sema Kendirci Uğurman’ında iştirak ettiği, Kadına Şiddet ve Nafaka konulu panele; İyi parti, Hukuk ve seçim işleri başkanlığı, Kadın politikaları başkanlığı ve S.T.K’lardan sorumlu başkanlık bünyesinde katılım sağladı.

Panele ilgili birimlerle tam kadro katılım sağlayan İyi partinin bu tavrı gerek Sakarya Barosu yetkilileri gerek ise de misafir konuşmacılar tarafından son derece memnuniyetle karşılandı.
 
Konu hakkında açıklama yapan Hukuk ve Seçim işleri Başkanı Serdip Dokumacı ;” partimizin lideri, kurucusu ve kıymetlisi genel başkanımız Sn.Meral Akşener’in sonuna kadar yanında ve arkasında olan İyi partililerin, bu sevgisi ve ilgisi partimizin kadına verdiği önemin en büyük göstergesidir. Kadının her sorununda yanında olan partimiz, baromuzun düzenlediği bu organizasyona yapmış olduğu yoğun katılım  ile bu konudaki samimiyetini  de bir kez daha ortaya koymuştur” dedi.

Paneli düzenleyen Sakarya Barosu Kadın hakları komisyon başkanı Av.Betül Uruk ile karşılıklı fikir alışverişinde bulunan  ve bu tip organizasyonlarda parti olarak  hep yanlarında olduklarını bildiren heyet, daha sonra salondan ayrıldı.

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x