İyi parti İlçe Başkanlığına teşekkür ziyareti

#ferizlide.com: Dikbayır’dan Adapazarı İlçe Başkanlığına teşekkür ziyareti

İyi parti Sakarya il teşkilatının yoğun çalışmaları aynı tempoda devam ediyor.İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, İl başkanı Selçuk Kılıçaslan ve divan kurulu üyeleri çeşitli konularda fikir alışverişinde bulunmak üzere , Adapazarı İlçe Başkanı Alper Alpay ve yöneticilerini ziyaret etti.
Ankara’daki yoğun temposuna rağmen Sakarya’daki parti faaliyetlerine de katılmak için büyük uğraş veren Dikbayır,ziyaret esnasında yaptığı konuşmada şunları söyledi:
Özellikle son günlerde başlatılan üye kampanyasına olan ilgi her geçen gün çığ gibi büyümektedir.Şu an itibari ile birçok partide üye kaybı yaşanırken,hızlı bir şekilde üye artışı yaşanan tek parti İyi Parti’dir.Tüm teşkilatlarımız ile birlikte hummalı bir çalışma içerisindeyiz. Sahadayız,koşuyoruz ve koşmaya da  devam edeceğiz. Ülkedeki  birçok değişmez denilen şeyi değiştirdik,şimdi sırada ülke yönetimini değiştirmek var.
Allah’ın izni,Türk Milleti’nin takdiri ile Genel başkanımız Sn.Meral Akşener liderliğindeki iktidar yürüyüşümüz devam edecek.İnşallah bu iyilik hareketi, çok kısa sürede her yönü ile kötü günler geçiren ülkemizin her köşesine huzur,bereket,barış ve adalet getirecektir.
İlçe Başkanı Alper Alpay ise yaptığı açıklamada “ Genel Başkan Yardımcımız Sn Ümit Dikbayır başta olmak üzere İl Başkanımız ve İl Divan Kurulu üyelerimize İlçe Teşkilatımıza verdikleri destek için teşekkür ediyoruz. Adapazarı İlçe Başkanlığı olarak yoğun bir çalışma içerisindeyiz.Şu an ilçemizde yaptığımız üye çalışmalarında da çok olumlu geri dönüşler alıyoruz ve kısa sürede yapılan çalışmalar ile üye sayısını neredeyse iki katına çıkardık.
Aynı istek ve şevkle  üye çalışmalarımız sürerken , bir yandan da Adapazarı’nın sorunlarını dile getirerek vatandaşlarımızın daha iyi hizmet alabilmesi için, Adapazarı Belediye Meclisi’ndeki  ANA MUHALEFET görevimizi layıkıyla yerine getirmeye devam edeceğiz.
İyi Parti yanlış uygulamalar karşısında dik duruşunu muhafaza ederken, yapılan olumlu icraatlar için de daha iyisi nasıl olur noktasında destek vermeye ve geliştirmeye devam edecektir.
Bütün amacımız unutulmuş, kenara itilmiş ve yıllardır hizmete aç bir köye dönüşen  Adapazarı’nı huzurlu ve yaşanabilir bir kent haline gelmesi için katkı sağlamaktır diye konuştu.
Adapazarı ilçe teşkilatı üyeleri ile yapılan karşılıklı görüş alışverişi sonrası yapılan ziyaret sona erdi.
Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x