İYİ Parti İl yönetiminden bir dizi ziyaretler

#ferizlide.com

 İYİ Parti Sakarya İl yönetiminden Türkiye Ziraat Odaları Birliği Sakarya şubesine anlamlı ziyaret
İl Başkan Yardımcısı Ceyda Tüfekçioğlu AKAR ve il yönetimi kurulu üyeleri Cemal Lulacı, Ömür Uygun, Sinan Çalman , Salih Eroğlu , Şerafettin Aslan, Demir Kurtuldu ve Melike Umay Türk’ün de aralarında bulunduğu İYİ parti Sakarya İl yönetimi heyeti TZOB ( Türkiye Ziraat Odaları Birliği ) Sakarya Şube başkanı Sn. Ercan ATEŞ ve yönetim kurulu üyeleri tarafından kabul edildi. 
İYİ Parti Sakarya İl yönetimi ziyaret amacının, tarımda geniş alana sahip olan Sakarya ilinin çiftçilerine ve tarıma yönelik neler yapabileceklerini, tarımsal faaliyetlerde yaşanılan sıkıntıları, Tohum, Gübre ve Mazot gibi çiftçinin temel sorunlarının ele alındığını çözüm yolları konusunda istişarelerde bulunduklarını söylediler.
İYİ Parti olarak Türk çiftçisinin her zaman yanında olduklarını ve Türkiye Büyük Millet Meclisin başta olmak üzere çiftçinin sorunlarını her mecra da dile getireceklerini ve çözüm için ellerinden geleni yapacaklarını belirttiler.
Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Oda Başkanı Ercan ATEŞ, ise bir sivil toplum kuruluşu olan Ziraat Odası’nin hem çiftçilere yönelik, hem de Sakarya ilinin Tarımsal alanda kalkınmasına yönelik her faaliyete yer alacaklarını belirtti.
Sakarya İYİ Parti İl yönetiminden Adapazarı Demirciler ve Tornacılar Odası’na Ziyaret
İYİ parti Sakarya İl Başkanı yardımcıları Ceyda Tüfekçioğlu Akar ve Neşe Ürküt, il yönetim kurulu üyeleri Ömür Uygun, Sinan Çalman, Nuray Esmeroğlu , Ziya Atay, Meclis üyesi aday adayı Mustafa Keskin ve İYİ gençlik Adapazarı ilçe başkanı Emre Oktay’dan oluşan parti heyeti Adapazarı Demirciler ve Tornacılar Odası Başkanı Bahattin Kılınç’ı makamında ziyarette bulundu.
Samimi bir ortamda geçen ziyarette Oda Başkanı Kılınç, dolar kurunun aşırı yükselmesinin ham madde fiyatlarını etkilediğini İlimiz Sakarya’da Sanayii sektöründe büyük , orta ve küçük ölçekli kuruluşların durma noktasın da olduklarını ve işçi çıkarmaların yaşanacağından bahsederek bu durumun İlimiz de ekonomik açıdan büyük sıkıntılar yaşatacağını oluşan bu tabloya bir an önce çare bulunmasını İYİ Partiden sıkıntıların çözümü için destekte bulunmasını talep etti.
İYİ Parti Sakarya İl yönetimi, Sanayii alanında ki sıkıntıların sadece ilimize bağlı olmadığını ülke genelinde bir sıkıntı yaşandığını bu durumun hükümetin uyguladığı yanlış politikaların bir sonucu olarak sanayicimize kaldıramayacağı yükler yüklediğini İYİ Parti olarak daima sanayicinin ve esnafın yanında olduklarını çözümü için ellerinden gelen her türlü desteği vereceklerinin sözünü Başkan Kılınç’a verdiler.
Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Oda Başkanı Bahattin Kılınç, ise bir sivil toplum kuruluşu olan Adapazarı Demirciler ve Tornacılar Odası’nın İlimizde yaşanılan sıkıntıları bildiklerini ve çözüm için çalıştıklarını belirtti.
İYİ parti Sakarya İl Başkanı yardımcıları Ceyda Tüfekçioğlu Akar ve Neşe Ürküt, il yönetim kurulu üyeleri Ömür Uygun, Sinan Çalman, Nuray Esmeroğlu , Ziya Atay, Meclis üyesi aday adayı Mustafa Keskin ve İYİ gençlik Adapazarı ilçe başkanı Emre Oktay Sakarya Emlak Komisyoncuları ve Danışmanları Esnaf Odası Başkan Vekili Erol Maden tarafından kabul edildi.
Samimi bir ortamda geçen ziyarette Başkan Vekili Erol Maden, İYİ Parti heyetine Emlak Sektörünün ve Emlak Komisyoncularının yaşadığı sıkıntılarından bahsetti ve çözüm için destek istediklerini belirtti.
İYİ Parti Sakarya İl yönetimi ziyaret amaçlarının yaşanılan sıkıntıları, en yetkili ağızlardan dinlemek adına Sayın Başkanı ziyarete geldiklerini sıkıntıların çözümü için ellerinden gelen her türlü desteği vereceklerini kaydetti.
Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Oda Başkan Vekili Erol Maden, ise bir sivil toplum kuruluşu olan Sakarya Emlak Komisyoncuları ve Danışmanları Esnaf Odasının İlimizdeki Emlak Sektöründe yaşanılan sıkıntıları bildiklerini , çözüm için çalıştıklarını belirtti.
Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x