İYİ Parti Ferizli’de, ilk seçim açıklamasını yaptı

#ferizlide.com İYİ Parti Ferizli İlçe Başkanlığı, ilk seçim açıklamasını yaptı

Her hafta parti teşkilatında bir araya gelen İYİ Parti Ferizli İlçe Teşkilatı bu haftaki toplantılarında ilk kez seçimlerle ilgili açıklama yaptı.

İlçe başkanı Fatih Akgün’ün başkanlığında gerçekleşen toplantının ardından İYİ Parti’nin yaptığı yazılı açıklama şöyle:

“Değerli Ferizli’li hemşehrililerimiz,

Öncelikle, İYİ Parti Ferizli İlçe Başkanlığı olarak, haftalık değerlendirme açıklamamızın hayırlara vesile olmasını diliyoruz. 

İlçemiz hakkında fikirlerimiz ve çalışmalarımız ile ilgili sizlere düzenli olarak Her türlü iletişim ve haberleşme yollarıyla ulaşarak, bilgi aktarmayı amaçlıyoruz. Sonu gelmeyen ve bizlere hiçbir fayda sağlamayacak tartışma ve kavgalardan uzak, konuşulabilir ve uzlaşılabilir bir siyaset ortamını özleyen halkımızın, bundan böyle çözüme odaklı siyaset yapılması arzusunu giderebilmek adına, elimizden geldiğince sizlerin önünde, Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener’in ifade ettiği şekilde, sözümüzü kayaya kazır gibi, sosyal medya önünde herkesle paylaşacağız.

Hiçbir bağlayıcılığı olmayan, menfaat uğruna bol keseden harcanan vaatlere artık doymuş olan halkımızın önünde, hesap sorulabilir, eleştirilebilir, tartışılabilir bir düşünce dünyası ekseninde, ilçemizin kanaat önderleri, esnafı, gençleri, bürokratları ve en gencinden en yaşlısına tüm vatandaşlarımızla, doğruyu bulma, yanlışı düzeltme gayretinde olacağız. 

İYİ Parti Sakarya Milletvekilimiz Sayın Ümit Dikbayır’ın ifadesi ile, “Bizler, halkın sesi olmaya geldik; korkularla değil, bizden istenen ve beklenen cesaretle yürüyeceğiz”. 

Ferizli hepimizin yaşam alanı ve biz bu güzel ilçede, tüm mahalleleriyle irtibat halinde olan, hizmeti, kendilerine oy üzerinden değer biçilen bir basit hesapla değil, her bir bireyin derdine çare olabilme düsturuyla vereceğiz. 

Halkımızdan beklentimiz odur ki, İlçe başkanlığımızın kapısı her vatandaşımıza sonuna kadar açıktır. Çözüm noktasında aşılamayan her türlü aksilikte, ayrım gözetmeksizin herkesi, İlçe başkanlık binamıza bekliyoruz. Bizler, sizlerin taleplerini, ulaşılması gereken yerlere ulaştırmak için varız ve sizinle birlikte olduğumuzda aşılamayacak hiçbir engel olmayacak.

Korku, öteleme, ötekileştirme, maddi ve manevi baskılarla vatandaşlarımızı  etkisizleştirme dönemi artık sona erdi. 

İYİ Parti, akamete uğramış siyasi söylemlerin son bulduğu, logosunda yer alan güneş gibi parıldayarak gelen, güzel günlerin habercisidir.

Bizler, sizlere inanıyoruz, sizler de bizlere güvenin.

Sağlıklı ve mutlu bir hafta diliyor, saygılar sunuyoruz.”

ferizli haber mustafa üstübi

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x