İYİ Parti Ferizli’de Akın Özdemir’le devam

#ferizlide.com: İYİ Parti Ferizli İlçe Başkanlığı 2. Olağan kongresi bugün Ferizli’de gerçekleşti.

Kongreye İYİ Parti milletvekili ve genel başkan yardımcısı Ümit Dikbayır, İl başkanı Selçuk Kılıçaslan, ilçe başkanlar, il yönetim kurulu üyeleri ve delegeler katıldı.

Karanfil düğün salonunda 14.03.2020 bugün saat 14.00 te Kur’an-ı kerim okunmasıyla başladı ve kongre divan başkanı seçimi ile devam etti.

Yapılan oylamada divan başkanlığına Yüksel Esmeroğlu oybirliği ile seçildi.

Divan başkanlığının yürüttüğü kongre saygı duruşu ve İstiklal marşımızın okunmasının ardın parti genel başkanı Meral Akşener’in mesajı okundu. Geçmiş yönetimin ibrasının ardından iyi parti genel merkezinden gelen genelgeye göre corona virüs nedeniyle kongrelerin kısa tutulması için siyasi konuşmaların kaldırıldığı ifade edildi. Buna göre sadece aday olanların kısa bir konuşma yapmasına müsaade edileceği açıklandı. Böylece tek adaylı Ferizli kongresinde mevcut ilçe başkanı Akın Özdemir söz alarak geldiği kürsüde delegeleri ve partileri selamladı. Özdemir iyi parti en iyisi yapmak için en doğrusunu yapmak için kuruldu. Bizlerde o düşünceyle çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Kongremizin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Bu konuşmanın ardından seçimlere geçildi.

226 üyeli kongrede oy kullanan delegelerin tümünün oyunu alarak yeniden ilçe başkanı seçilen Akın Özdemir tüm delegele ve partililere teşekkür etti.

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELERİ

Elif Deniz, Saadet Çengel, Fethiye Yaşar, Berrin Tunalı Özdemir, Hüseyin Kahraman, Altan Gelincik, Hüseyin Deniz Alim İskender, Ali Yavuz, Yunus Türk, Mehmet Ata, Candan Gelincik, Abdullah Efiloğlu, Nevrez Terzioğlu, Hasan Bayraktar, Şenol Gündoğdu, Yılamaz Çengel, Tahsin Ürdem ve Hasan Ata.

İL DELEGELERİ

Akın Özdemir, Fatih Akgün, Hüseyin Deniz, Nevrez Terzioğlu, Yunus Türk, Hüseyin Kahraman, Candan Gelincik, Elif Deniz, Berrin Tunalı Özdemir, Mehmet Ata, Abdullah Efiloğlu, Hamit Ürdem, Yılmaz Çengel, Hasan Bayraktar, Ali Gündoğdu ve Alim İskender.

#ferizlide.com:

Mustafa üstübi ferizli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu