İYİ PARTİ Ferizli İlçe Başkanlığı’ndan Öğretmenler günü mesajı

#ferizlide.com

İYİ PARTİ Ferizli İlçe Başkanı Fatih Akgün 24 Kasım Öğretmenler günü nedeniyle yayınladığı mesaj şöyle:

“24 Kasım 2018 Öğretmenler Günü Münasebetiyle,
İYİ Parti İlçe Başkanlığı olarak, öncelikle hayatının tamamını eğitim ve öğretime Adamış Büyük Düşünce, Devlet ve Siyaset Adamı Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ü rahmet ve minnetle anıyoruz.
Ülkemizin, her bir köşesinde görevini layıkıyla yapabilmek için türlü cefaları çeken, eğitimine talip olduğu öğrencileri için gecesini gündüzüne katan, yeri gelip terörist eylemlerle, yeri gelip mobbing uygulamalarıyla, yeri gelip bilinçsiz ve yanlış yönlendirilen bazı kimselerce şiddete uğrayan, kıymetli öğretmenlerimizi rahmet ve saygıyla anarak, gördükleri tüm kötü muamelelere rağmen yılmadan, yorulmadan görevini ifa eden tüm öğretmenlerimize saygılar sunuyoruz.
Büyük Önderin dediği gibi, fikri hür, vicdanı hür nesilleri yetiştirme düsturuyla yola çıkmış tüm öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz.

Ulusal Bağımsızlığımızın teminatı olan Millet bilincimizi öğrencilere aktaran tüm öğretmenlerimizin her birini tek tek tebrik ediyoruz.
Öğretmenlerimize armağan edilen bu güzel günde, tüm öğretmenlerimize, İyi ki varsınız ve İyi ki Gençlerimiz sizlerin gönüllerine emanet diyoruz.”
Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x