İYİ Parti Değerlendirme Toplantısı

04 Mayıs Cuma akşamı İyi Parti İl başkanlığında, İlçe Başkanları ve Teşkilatlardan sorumlu İlçe bşk. Yrd.’nın katıldığı İmza Kampanyası değerlendirme ve aktivite planlama toplantısı yapıldı.

04 Mayıs Cuma akşamı İyi Parti İl başkanlığında, İlçe Başkanları ve Teşkilatlardan sorumlu İlçe bşk. Yrd.’nın katıldığı İmza Kampanyası değerlendirme ve aktivite planlama toplantısı yapıldı.

Toplantı sonucunda İl başkanı Selçuk Kılıçaslan’ın yaptığı Konuşmada;

* Değerli Hemşehrilerimizin Meral Akşener Hanım efendi için düzenlenen İmza kampanyasına göstermiş olduğu ilgiden çok memnunuz. Bu İlginin Cumartesi ve Pazar günleri artarak devam edeceğine yürekten inanıyoruz.İlçe seçim kurulları Cumartesi ve Pazar günleri de akşam saat 20.00 a kadar açıktır. İlçe Teşkilatlarımıza başvuran her Vatandaşımız için ring araçları vardır. Tüm Türkiye de olduğu gibi Sakarya daki Hemşehrilerimizde Demokrasiye ve Meral Akşener Hanımefendiye sahip çıkmaktadır. 100.000 İmza için yola çıkılıp 5 saatte 100.000 sayısını aşmak Tüm Vatan sevdalılarına güç ve kuvvet vermiştir.

* Bu imza olayı Meral Hanım’a destek için olsada aynı zamanda:

Demokrasi içindir, Adalet içindir, Milletimiz için Eşit Gelir Dağılımı İçindir, Ekonomik sıkıntılara Dur ! demek içindir, 1600 Tl ile ay sonunu nasıl getirilebileneceğini Hükümete sormak içindir, Ülke zenginliklerinin birilerine peşkeş çekilmesine Dur demek içindir, Siyasette edep ve Hayadan uzaklaşmamak, iftira ve yalanlarla siyaset yapılmaması içindir,

“ ARTIK DEVLETİ YÖNETENLERİN BİRİLERİ TARAFINDAN ALDATILDIM “ DENMESİNİN İNANDIRICILIĞINI YİTİRDİĞİ İÇİNDİR.

Bu Vesile ile önümüzdeki 5 günde Sakaryalı Hemşehrilerimizden Bugün ( Cuma) olduğu gibi Desteklerini Beklerken, Gelecek nesillerimize İYİ BİR EĞİTİM İMKANI İÇİN, İYİ BİR SAĞLIK SİSTEMİ İÇİN, ADALET İÇİN, Seçim rüşvetlerine değil, EMEKLİLERİMİZİN, İŞÇİ VE MEMURUMUZUN GEÇİM SIKINTISINI BİTİRMEK İÇİN, KUTUPLAŞMA DEĞİL, KARDEŞÇE HEP BERABER YAŞAMAK İÇİN, HER GÜN DEĞİŞEN DEĞİL, MİLLİ MENFAATLERİ GÖZETEN TUTARLI BİR DIŞ POLİTİKA İÇİN, ESNAF VE SANAATKARIMIZIN, BANKALARA DEĞİL KENDİ BÜTÇELERİNE ÇALIŞMALARINI SAĞLAMAK İÇİN, ÜLKEMİZİN ZENGİNLİKLERİNİN YABANCILARA VEYA YANDAŞLARA PEŞKEŞ ÇEKİLMESİNİN ÖNÜNE GEÇEBİLMEK İÇİN,

VATANIMIZ İÇİN,

MİLLETİMİZ İÇİN,

GELECEĞİMİZ İÇİN,

İYİ PARTİ OLARAK DURMADAN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZİ ifade etmek ister, Saygılar sunarım.

İYİ PARTİ, TÜRKİYE’YE İYİ GELECEK, SAKARYA’YA İYİ GELECEK.

Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu