İyi Parti Atatürk Ve Şehitler İçin Lokma Dağıttı

#ferizlide.com: İyi parti Genel Başkan yardımcısı , Sakarya milletvekili Ümit Dikbayır, 10 Kasım nedeni ile yapılan protokol törenlerine katıldıktan sonra, İyi parti Adapazarı ilçe başkanlığının Atatürk bulvarındaki üye standını ziyaret etti.

Ziyaret esnasında vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşan Dikbayır ve İyi parti yöneticileri Mustafa Kemal Atatürk ve tüm şehitlerimiz hayrına vatandaşlara lokma dağıttılar.

Konu hakkında açıklama yapan Dikbayır;10 Kasım nedeni  başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimizi bir kez daha saygı ve rahmetle anıyoruz ,dedi.
Ayrıca İyi parti üyelik standında üye çalışmalarına katılan Dikbayır,bugün ilk kez Sakarya’da üye standını ziyaret ediyorum,partinin kuruluş aşamasından beri içerisinde olan biri olarak şunu söyleyebilirim ki;vatandaşın partimize ilgisi en yüksek seviyede ve bu ilgi  her geçen günde artmaktadır,bu gözle görüldüğü gibi elimize gelen veriler ile de doğrulanmaktadır, dedi.
Partililer ve halk ile sık sık resim çekilen Dikbayır ,program sonrası başka programlarına geçmek üzere standın bulunduğu yerden ayrıldı.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone Olun  
Bildir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı