İYİ Parti adayı Çiçekten ilk açıklama

#ferizlide.com

31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçiminde Vatandaşımızın Teveccühü ile Seçimi Kazanan Cumhur İttifakı Adayı Ismail Gündoğdu ve Meclis Üyesi Adaylarını Tebrik Ederim diye başladığı açıklaması şöyle:

 

“Bu seçim süreci muhakkak ki halkımızın nazarında her zaman güzelliklerle anılacak bir süreç olacaktır.

Kazanan Ferizli’nin Kararı ve FERİZLİ Olmuştur.

 

Bu süreçte bizleri oyları ile destekleyen ve gönüllerinde bizlere yer açan her bir vatandaşımıza sonsuz teşekkür ederim.

 

Verilen her oyun takipçisi olarak Ferizli’nin derdi ile hemhal olup, çözüm bulma adına üzerimize düşen her görevi sonuna kadar yapacağımızdan gönüldaşlarımızın şüphesi olmasın.

 

Şahsım ve bizimle birlikte bu zorlu mücadelede katkısı olan herkes adına şükranlarımı sunuyorum.

Saygılarımla,”

 

 

6 Yorum

  1. Serhat bey tavırları olsun üslubu olsun konuşmasıyla gerçekten Ferizli siyasetine renk kattı dilerim İyi parti ilçe yönetim başkanlığına aday olur da kendisini daha çok siyasetin içinde görürüz

  2. 1. Siyasette yeni bir soluk olan İYİ parti yeni kuruldu ve bir çok badireler atlatıyor.
    2- Türkiye çapında çok uzun süreden beri seçim yarışı eşit şartlarda yapılamıyor. Devlet imkanları vs.
    3- Kabul etmek gerekir ki İsmail Gündoğdu uzun zamandan beri sahada olan biri. Çalışıyordu. Kanaatimce bağımsız aday olarak girseydi aday olarak gösterildiği parti adayından daha çok oy alma ihtimali yüksek olurdu. (Bu konu incelenmeye değer. (Mhp nin rolü) )
    4- İyi parti teşkilatlanmasını tamamlamış görünmüyor.. Bir sonraki seçimlere bugünden hazırlanmak gerekir. Sahada olmak lazım. Teşkilatı diri tutmak ve Halk ile olan iletişimi kuvvetlendirmeli. Meral AKŞENER’ in SEÇİM SONRASI konuşmasında ki şu sözler önemli. ”BİLİNMELİDİR Kİ MİLLETİMİZE Kibirle ve üstten bakmaya devam edilirse BİLİN Kİ TÜRK MİLLETİ ALTERNATİFSİZ DEĞİLDİR. TÜRK MİLLETİ SAHİPSİZ DEĞİLDİR.

  3. FERİZLİDE SEN TAYİP ERDOĞANLA YARIŞTIN ÜZÜLME DAHA YAŞIN GENÇ ALLAH İLERİDE NE KISMETLER AÇAR BİLİNMEZ BİR DE BEN SANA OY VERECEĞİM DİYEN HER İNSANA GÜVENMEMENİN ÖNEMİNİ ANLADIM ROL YAPAN İNSAN ÇOK HER ADAYA BEN SANA OY VERECEĞİM DİYEN İNSANLAR ÇOK NE YAPALIM İSMAYİL GÜNDOĞDU İNŞALLAH FERİZLİYE İYİ HİZMETLER YAPAR İZLEYECEĞİZ GÖRECEĞİZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu