İYİ Parti adayı Çiçekten ilk açıklama

#ferizlide.com

31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçiminde Vatandaşımızın Teveccühü ile Seçimi Kazanan Cumhur İttifakı Adayı Ismail Gündoğdu ve Meclis Üyesi Adaylarını Tebrik Ederim diye başladığı açıklaması şöyle:

 

“Bu seçim süreci muhakkak ki halkımızın nazarında her zaman güzelliklerle anılacak bir süreç olacaktır.

Kazanan Ferizli’nin Kararı ve FERİZLİ Olmuştur.

 

Bu süreçte bizleri oyları ile destekleyen ve gönüllerinde bizlere yer açan her bir vatandaşımıza sonsuz teşekkür ederim.

 

Verilen her oyun takipçisi olarak Ferizli’nin derdi ile hemhal olup, çözüm bulma adına üzerimize düşen her görevi sonuna kadar yapacağımızdan gönüldaşlarımızın şüphesi olmasın.

 

Şahsım ve bizimle birlikte bu zorlu mücadelede katkısı olan herkes adına şükranlarımı sunuyorum.

Saygılarımla,”

 

 

Abone Olun
Bildir
guest
6 Yorum
en yeniler
eskiler beğenilenler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
ahmet5461
ahmet5461
2 yıl önce

Serhat bey tavırları olsun üslubu olsun konuşmasıyla gerçekten Ferizli siyasetine renk kattı dilerim İyi parti ilçe yönetim başkanlığına aday olur da kendisini daha çok siyasetin içinde görürüz

Tespitçi
Tespitçi
2 yıl önce

1. Siyasette yeni bir soluk olan İYİ parti yeni kuruldu ve bir çok badireler atlatıyor. 2- Türkiye çapında çok uzun süreden beri seçim yarışı eşit şartlarda yapılamıyor. Devlet imkanları vs. 3- Kabul etmek gerekir ki İsmail Gündoğdu uzun zamandan beri sahada olan biri. Çalışıyordu. Kanaatimce bağımsız aday olarak girseydi aday olarak gösterildiği parti adayından daha çok oy alma ihtimali yüksek olurdu. (Bu konu incelenmeye değer. (Mhp nin rolü) ) 4- İyi parti teşkilatlanmasını tamamlamış görünmüyor.. Bir sonraki seçimlere bugünden hazırlanmak gerekir. Sahada olmak lazım. Teşkilatı diri tutmak ve Halk ile olan iletişimi kuvvetlendirmeli. Meral AKŞENER’ in SEÇİM SONRASI konuşmasında ki… Daha Fazlası »

ALİ
ALİ
2 yıl önce

FERİZLİDE SEN TAYİP ERDOĞANLA YARIŞTIN ÜZÜLME DAHA YAŞIN GENÇ ALLAH İLERİDE NE KISMETLER AÇAR BİLİNMEZ BİR DE BEN SANA OY VERECEĞİM DİYEN HER İNSANA GÜVENMEMENİN ÖNEMİNİ ANLADIM ROL YAPAN İNSAN ÇOK HER ADAYA BEN SANA OY VERECEĞİM DİYEN İNSANLAR ÇOK NE YAPALIM İSMAYİL GÜNDOĞDU İNŞALLAH FERİZLİYE İYİ HİZMETLER YAPAR İZLEYECEĞİZ GÖRECEĞİZ.

İYİ Biri
İYİ Biri
2 yıl önce

Sen Gönüllerin Başkanısın…

İsimsiz
İsimsiz
2 yıl önce

5 Yıl sonra Güneş tekrar doğacaktır başkanım! Umudunu kaybetme!

bosversene
bosversene
2 yıl önce
Yanıtla  İsimsiz

bu sakaryada asla güneş doğmayacak kardeşim. maalesef bu halk böyle olduğu sürece…

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
6
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x