Isıtan Eller Bakırlı okulundaydı

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Rahime Sultan Yurt Müdürlüğü tarafından organize edilen‘ ‘Isıtan Eller Projesi’’ gönüllere girdi.

Rahime Yurt Müdürlüğü personeli ve yurt öğrencileri, Isıtan Eller Projesi kapsamında el ele vererek ördükleri atkı ve berelerden oluşan hediye paketlerini Ferizli Bakırlı ilkokulu 1. Sınıf da okuyan 26 öğrenciye, Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Nevzat İnanç’ın ve Rahime Sultan Yurt Müdürünün katılımları ile teslim edildi.

Gönüllülük Projesi kapsamında okulda öğrencilere yönelik program yapıldı. Mutluluk ve duygu yüklü anların yaşandığı programda minik yürekler, Ebru sanatını yakından tanıdı, yüz boyama ve çeşitli etkinliklerle unutulmaz bir gün geçirmeleri sağlandı.

İlgili Makaleler

Ferizli Bakırlı ilkokulu Müdürü Mehmet Aykut Bozkurt yapılan etkinlik ve gönüllülük hareketinden dolayı memnun olduklarını dile getirerek Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Rahime Sultan Yurt Müdürlüğüne teşekkür etti.

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Nevzat İnanç ise; “Müdürlüğümüze bağlı yurtlarda kalan gençlerimiz için, okullarının yanı sıra sosyal ve kişisel becerilerini arttırmak amaçlı kurslar açmaktayız. Bu kurslarımız arasında el sanatları kursumuzda var. Kız öğrencilerimiz de kurslar süresince ördükleri kışlık giysileri daha önce tespit ettiğimiz köy okullarına ulaştırmaktayız. Bu anlamda Yurtlarımızda kalan öğrencilerimize proje içerisinde yer aldıkları ve özverileri için emeği geçen yurt personellerine ve iş birliği içinde Ferizli Bakırlı ilkokulu müdürü ve personellerine teşekkür ederiz.” dedi .

Abone Olun
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x