İlk vakalara bakan Profesörün testi ‘pozitif’ çıktı

#ferizlide.com: İstanbul Çapa Tıp Fakültesi Dahiliye Profesörü Cemil Taşcıoğlu'nun coronavirüs testinin pozitif çıktığı duyuruldu.

Türkiye’de ilk coronavirüs vakalarına bakan Prof.Dr. Cemil Taşcıoğlu’nun testi pozitif çıktı.

Prof. Taşcıoğlu’nun oğlu Onur Taşçıoğlu, sosyal medya hesabı Twitter’den, babasının Çapa’da enfeksiyon servisinde karantina altında olduğunu belirtti. Oğlu Onur Taşçıoğlu’nun Twitter hesabından yaşadıklarını anlatan Cemil Taşçıoğlu, sağlık durumunun iyi olduğunu ve test sonuçlarını beklediğini söyledi. Bu açıklamadan saatler sonra Taşçıoğlu’nun koronavirüs test sonuçlarının pozitif olduğu açıklandı. Bu paylaşımın ardından açıklama yapan Onur Taşçıoğlu, test sonuçlarının pozitif çıktığını ve hastanedeki tedavinin sürdüğünü belirtti. İşte Taşçıoğlu’nun o açıklamaları;”Sevgili babam sizlerin hocası Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlunun Covid 19 test sonucu ne yazık ki pozitif çıkmıştır. Kendisi Çapa da enfeksiyon servisinde karantina altındadır. Ateşi yok, solunumu normal, herhangi bir cihaza bağlı durumda değildir. Dünden bugüne durumu stabil seyretmektedir. Tüm hocalarımız kendisine çok iyi bakmakta tüm önlemleri almış bulunmaktadır. Şu an lütfen bilgi kirliliğine izin vermeyin. Çok farklı bilgiler dolaşmakta sadece benim dediklerim her şeyi ile doğrudur.

Ayrıca babamın yurtdışından gelip gelmediği , virüsün oradan mı kapıp kapmadığı hakkında sorulara cevabım : yurtdışına en son 4/5 ay önce çıkmıştı kendisi.”

#ferizlide.com:

 

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x