İlk Bayan aday adayı başvurusunu yaptı

#ferizlide.com

Önümüzdeki yıl yapılacak yerel seçimlerde partilerinden aday olabilmek için aday adaylığı başvurusu yapanlara bir de bayan olarak Nursel Feyza Akşit katıldı.

Akşit bugün akşam saatlerinde kalabalık bir gurup bayan arkadaşıyla parti teşkilatına gelerek aday adaylığı dilekçesini ilçe başkanı Dursun Ali Dal’a teslim etti. ilçe başkanı Dal bir bayan aday adayımızın olması güzel bir gelişme, kendisine başarılar diliyorum temennisinde bulundu.

Ak partide uzun yıllar yaptığı görevlerinin ardından memur olarak çalışmaya başlayan Akşit son olarak Karasu belediyesi zabıta müdürlüğü işyeri ruhsat birim sorumlusu olarak görev yapmakta iken istifa ederek aday adayı oldu.

Akşit dilekçesini teslim ettikten sonra partide bir konuşma yaptı.

Konuşurken duygulanan Akşit, anne ve babasına teşekkür ederek başladı. Konuşmasında “insanın en büyük dayanağı gerçek ailesiymiş. İnsan sevenleri olamadan ailesi olmadan bu vitaminleri almadan asla ayakta duramazmış. Bugün inanın ki üç tane göz vardı ki evlatlarımın gözü ve anne babamın desteğiyle bu günlere geldim. Tatbiki tüm sevenlerimle şimdi karşınızdayım. İnşallah 1 Nisan şakası gibi, 1 Mayısın meclisinde meclis toplantısı yaparak görevimize başlayacağız. Bu kadar da iddialı konuşuyorum. Tüm dostlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x