İlçe Başkanı Fidan Kongreye Hazırız

#ferizlide.com

AK Parti Söğütlü İlçe Teşkilatı Başkanı Adem Fidan 18 Ağustosta yapılacak AKP kongresi için açıklamada bulundu.

Fidan yaptığı açıklamada “18 Ağustos Cumartesi Günü Ankara’da Arena spor Salonunda yapılacak Olan 6. Olağan Büyük Kengerimize Söğütlü ilçe teşkilatı olarak hazırız.

Başta Yönetim Kurulumuz, Belediye Başkanlığımız, meclis üyelerimiz. Kadın Kolları Gençlik kollarımız ve partimize kayıtlı üyelerimiz ve ilçe halkımızdan büyük kongremizi görmek istiysen vatandaşlarımız da davet ettik. Fidan Cumhur Başkanımız ve Ak Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan’ın İlk defa halk tarafından seçilmiş bir cumhurbaşkanı ve parti Genel başkanı olarak 6. Olağan kongremizde yapacağı konuşmalar ile binlerce kişi moral bulacağına inanıyorum.” 

Başkan fidan “biz Söğütlü İlçe teşkilatı olarak tüm hazırlıklarımız yaptık. Her hangi bir aksilik çıkmaması içinde Milletvekillerimiz, il Başkanımız ve İlçe Parti koordinatörümüzle birlikte görüşmelerimiz sürdürüyoruz. 6. olağan büyük kongremiz vatana millete ve partimize hayırlı olsun. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada Sayın Cumhurbaşkanımızın AK parti genel Başkanımızın çalışmalarını yakından takip etmeye devam edeceğiz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu