İl Milli Eğitim Müdürü Ferizli’yi Ziyaret Etti

#ferizlide.com

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından her ay farklı bir ilçede gerçekleştirilen, İlçe Milli Eğitim Müdürleri Değerlendirme Toplantısı bu ay Ferizli’de yapıldı.

 

Ferizli Fikret İsmet Aktekin Anadolu Lisesinde gerçekleştirilen toplantıda yeni eğitim yılıyla ilgili çalışmalar değerlendirildi.

 

Vali Yardımcısı Abdul Rauf Ulusoy başkanlığında yapılan toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve İl Milli Eğitim Yöneticileri katıldı.

 

Toplantıdan önce İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret ederek İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükrü Sevinç´ten çalışmalarla ilgili bilgi aldıktan sonra İlçe Kaymakamı Bahattin Alp Arslanköylü´yü makamında ziyaret etti.

 

İlçe Kaymakamı Bahattin Alp Arslanköylü ve İlçe Belediye Başkanı Ahmet Soğuk toplantıyı ziyaret ederek toplantının ilçemizde yapılmasından dolayı duydukları memnuniyetlerini dile getirdiler ve yapılacak olan çalışmalara destek olacaklarını belirterek başarılar dilediler.

 

Yoğun bir gündemle gerçekleşen ilçe milli eğitim müdürler toplantısında 2018/2019 eğitim öğretim yılıyla ilgili uygulanacak projeler, Sakarya Eğitim Akademisi faaliyetleri, ölçme değerlendirme çalışmaları, Eba Kullanımı, Sosyal ve Kültürel faaliyetler, ücretsiz ders kitapları, taşımalı eğitim konuları görüşüldü.

2 Yorum

  1. Ofsayt arkadaşa katılıyorum bi detay daha var çantalarla hediyeleri atlamış kimin parası neyin havası bi görseniz beyleri sanki nasa toplantısı bu arada eğitim camiasından değilim

  2. Bu toplantılardan Hiç birşey çıkmayacağını katılımcıların kendileri de gayet iyi biliyorlar.Haybeye araçlar o ilçe senin bu kahvaltı, çay kahve benim, körler sağırlar birbirini ağırlar misali gezme olayı bence. Ferizli de yıllar sonra güç bela bir kapalı spor salonu yapıldı, yapılışı sorgulanmalı, yapımı ayrı sorgulanmalı, iyi kötü bitti derken, mahkeme salonu ilan edildi.Varın ülkenin halini siz düşünün.Gençlerin aktivite alanı gasp edildi.2.si Şehir stadlarına zaten karşıydım, ilçeye yapılan yeni stada ne gerek vardı.O maliyete.Okullarda labaratuar yok.Biz de dahil olmak üzere, çağ atlayan eğitimimizde bir deney yapmadan, bir mikroskop görmeden mezun olduk, olunuyor.Okul yöneticileri heyecanını kaybetmiş 2. emeklilikleri gelmiş insanlar koltuklara sığmıyor.Eğitim dibine kadar siyasete bulaşmış. 21. y.y da okullarda Bilgisayar olmadan Bilgisayar dersi veriyorlar.Diğer devlet kurumlarında insanlar son sürümü çıkmış oyunlar için bilgisayar alırken, eğitim yuvalarında dersler boş geçiyor.Sonra bu çocuklar neden sigara ve alkole bağımlı vatana millete bir hayrı olmayan kitleler oluveriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu