İl Milli Eğitim Müdürü Ferizli’de

Sakarya İl Milli eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı Ferizli’de bazı ziyaretlerde bulundu.

#FERİZLİDE.COM:  Bugün Ferizli’ye gelen Savaşçı, İlçe Kaymakamı Hasan Balcı, Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, AK Parti İlçe Başkanı Muhsin Zurnacı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Soner Yılmaz’ı ziyaret etti.

Ziyaretlerin ardından ilçedeki bazı okulları gezen il milli eğitim müdürü Savaşçı, öğrencilere Vali Çetin Oktay Kaldırım’ın gönderdiği kitapları dağıttı. İdareci ve öğretmenlerle de görüşen müdür okullar hakkında bilgi aldı.

Sorulan bir soru üzerine, Ferizli Belediyesi meclis üyelerinin kararıyla eski Devlet Hastanesinin boşaltılmasının ardından İl Milli Eğitim Müdürlüğüne devredileceğini, çalışmaların sürdüğünü belirterek, “Teknik ekip arkadaşlarımız üzerinde çalışıyorlar. Binanın istediğimiz şekilde olması için Belediye Başkanımız da çalışmaları yakından takip ediyor. Üzerimize düşeni yapmaya hazırız.” Diye ifade etti.

Konuyla ilgili Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu’da “bizler Ferizli belediyesi meclisi olarak milli eğitime söz konusu binanın devir edilmesi için kararımızı verdik” açıklamasında bulundu.   

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x