İl başkanı Ziya Akar’dan teşkilat ziyareti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sakarya İl Başkanı A. Ziya Akar dün akşam saatlerinden Ferizli'ye gelerek ilçe teşkilatını ziyaret etti.

Yapılan ziyaretin ardından Ferizli İlçe Başkanı Veysel Dikbaş Şu açıklamalar da bulundu:

“İl Başkanımız Sayın Ahmet Ziya Akar beyin ve Beraberin de İl Yönetim Kurulu üyelerinin; başlatmış oldukları ilçe ziyaretleri kapsamında, 22 Ekim 2021 Cuma akşamı saat 19.30 da Ferizli MHP İlçe Başkanlığı yönetim kurulu toplantımıza teşrif ederek bizleri onurlandırmışlardır.

2023 genel seçimlere doğru giderken, bölgemizdeki olumsuzlukların, pandemi de ki olumsuzlukların ülke ekonomisine vermiş olduğu olumsuzlukların genel gidişatı, sebepleri ve bütün bunlarla nasıl mücadele edebileceğimizi, vatandaşlarımıza karşı sorumluluklarımızı enine boyuna değerlendirdik.

En kısa zamanda, Belirli aralıklarla mahalle ziyaretlerimizi gerçekleştirerek bütün bunları anlatmak, vatandaşlarımızın da fikirlerini almak istiyoruz.

Bu konuları dikkate aldığımız da; bu akşamki toplantının faydalı olduğunu düşünüyorum.

Geleceğimiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Toplantıya katılan; başta İl başkanımıza ve yönetim kurulu üyeleri arkadaşlarıma, Ferizli ilçe teşkilatı yönetim kurulu üyeleri arkadaşlarıma, geçerli mazeretleri dolayısıyla katılamayan yönetim kurulu üyeleri arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Herkese hayırlı geceler diliyorum. Allah’a emanet olunuz.”

Abone Olun
Bildir
guest
1 Yorum
en yeniler
eskiler beğenilenler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
Celal Bayar
Celal Bayar
1 ay önce

İl başkanımız Ahmet Ziya Akar beye ilçe başkanlarımızla ve bütün teşkilat çalışanlarımıza muvaffakiyetler diliyorum. Cenabı Hak yar ve yardımcınız olsun inşallah.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
1
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x