Hendek için birlikte çalışacağız

#ferizlide.com

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’yi makamında ziyaret eden Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “Hendek için birlikte çalışacağız” dedi. Ekrem Yüce ise, “Şehir hepimizden hizmet bekliyor. Hendek benim ikinci evim” diye konuştu. 

GÜZEL HİZMETLER
Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, meclis toplantısı sonrası Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’yi makamında ziyaret etti. Büyükşehir Belediyesinin BBP’li meclis üyeleriyle birlikte Ekrem Yüce’yi ziyaret eden Turgut Babaoğlu, çalışmalar hakkında bilgi paylaşımında bulundu. Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’yi tebrik ederek yeni görevinde başarılar dileyen Babaoğlu, “Hendek ve Sakarya’mız için bir ve beraber olacağız. Sakarya’mıza güzel hizmetlere imza atacağınızdan hiçbir şüphemiz yok. Sizlere güveniyor ve inanıyoruz” dedi.

PROJE PAYLAŞIMI
Tarım ve hayvancılık başta olmak üzere Büyükşehir’in kritik projelerini yakından takip ettiklerini anlatan Başkan Babaoğlu, “Hendek özelinde tarım ve hayvancılık alanında hazırladığımız projelerimiz var. Üretimi ve istihdamı esas alan, potansiyellerimizi harekete geçirerek yatırımlar planlıyoruz. Hendek bu konuda öncü olacak konumdadır. Güzel ve hizmet dolu bir 5 yıl bizi bekliyor” dedi. Turgut Babaoğlu’na teşekkür eden Ekrem Yüce’de, “Sizleri yeni göreviniz nedeniyle tebrik ediyor, başarılar diliyorum. Hendek benim ikinci evim” mesajını verdi.

HİZMET VE YATIRIMLAR
Yüce, “Milletimiz bu emaneti bize teslim etti. Verimli olmak zorundayız. Şehir bizden hizmet bekliyor. Bunun sorumluluğunun farkındayız. Sakarya’da hizmetler ve yatırımlar konuşulsun diyoruz. Hizmetlerin konuşulacağı yarınlar bizi bekliyor. Sakarya’nın her karışını standarttı yüksek bir şehir haline getireceğiz” dedi. Sakarya Fidancılık ve Peyzaj A.Ş’nin ilk meclis toplantısında kurulduğunu belirten Yüce, “Hendek için sık sık bir araya gelerek proje paylaşımlarımızı yapacağız” ifadelerine yer verdi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu