Hastanesi Çalışanları birlikte iftar ettiler

#ferizlide.com: Ferizli Devlet Hastanesi Çalışanları Oruçlarını Birlikte Açtılar.

Ferizli Devlet Hastanesi yönetiminin çamlık çay bahçesinde yeşillikler arasında nezih bir ortamda düzenlediği iftar proğramına ilgi oldukça yoğundu. 
İftar proğramına Ferizli Kaymakamı Bahattin Alp Arsalanköylü, Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Demirbaş, İl Sağlık Müdürlüğü Kamu Hastaneleri Başkanı Op Dr. Özcan Öktem, Karasu İlçe Sağlık Müdürü Dr. Yavuz Selim Özdin, Sakarya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dt. Metin Çoban, Ferizli Emniyet Amiri Murat Köksal, İlçe milli eğitim müdürü Soner Yılmaz, ilçe müftüsü Bedri Sinan Yazıcı, ilçe spor müdürü Şükrü Özkan, Halk eğitim müdürü Erhan Kantere ile hastane çalışanları ve yakınları katıldı.
Kıraat edilen Kur’an-ı kerimin ardından okunan ezani Muhammediye ve dillendirilen iftar duası ile birlikte huşu içinde oruçlar açıldı.

İftar programının ardından Ferizli İlçe Hastanesi Yönetimi tarafından düzenlenen teşekkür belgeleri çalışanlara verildi. Ferizli Kaymakamı Bahattin Alp Arslanköylü tarafından Sağlıkta Kalite Standartları 2018 değerlendirme sonuçlarından yüksek puan alan Hastane Müdürü Muhammed Durmaz’a taktim edildi.

Arkasından sahneye davet edilen Ferizli Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Demirbaş tarafından Sağlık Bakım Hizmetleri sorumlusu Nagihan Toklu Yiğin ve Kalite birim sorumlusu Hatice Karip’ e başarı belgeleri verildi.

Takiben Sakarya İl Sağlık Müdürlüğü Kamu Hastaneleri Başkanı Syn. Op. Dr. Özcan Öktem tarafından hastaneden tayin olan, uzmanlık sınavını kazanıp ayrılış yapacak hekimlere şimdiye kadar yapmış oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür belgesi verildi.

Sonrasında ise Hastane Başhekimi Uz. Dr. Samet Kaymaz tarafından da görev hizmet süresini tamamlayarak emeklilik hakkını kazanan kurumun emektar çalışanları  Hasan Çolak, Enver Yılmaz ve Nurten Tok’a yapmış oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür belgeleri sunuldu ve bundan sonraki yaşamlarında sağlıklı, huzurlu günler dilendi.

Misafirlere kısa bir konuşma yapan Hastane Başhekimi Uz. Dr. Samet Kaymaz; iftar organizasyonunda kendilerine her türlü desteği veren Ferizli Kaymakamı Bahattin Alp Arslanköylü ve Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu’ya teşekkürlerini ileterek bu gece bizimle olan iftar soframızı paylaşan herkese Allah razı olsun diyerek, bundan sonraki süreçte hep birlikte çok daha güzel hizmetler verebilmek için var güçleriyle çalışacaklarını ifade etti.

 

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x