Hastane İnşaatı Hızla Devam Ediyor

#ferizlide.com

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk yeni yapılan hastane bölgesini gezdi. Çalışmalarda gelinen noktayı bizzat yerinde inceledi. Yetkililerden bilgi alan Başkan Soğuk “hastanemizin inşası hızla devam ediyor. Çalışmalar önemli bir noktaya geldi. İnşallah 2019 yılı içinde vatandaşlarımızın hizmetine sunulacak” dedi.

Ferizli Çalıbayırı Mevkiinde tam teşekküllü planlanan Ferizli Devlet Hastanesinin kaba inşaatının tamamlanmasının ardından, ince işçiliği devam ediyor. Modern şekilde dizayn edilecek hastane, Ferizli’nin sağlık ihtiyaçlarını karşılayacak. İçerisinde genel cerrahi, kadın doğum, çocuk hastalıkları, dâhiliye, kulak burun boğaz, ameliyat hane olmak üzere geniş çaplı modern bir hastane olacak. Hastanenin 2019 yılında hizmete girmesi planlanıyor.

Hastanenin bir an önce hizmete girmesi için çalışmaları yakından takip eden Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, sık sık bölgeyi ziyaret ederek, çalışmalarda gelinen son nokta hakkında yetkililerden bilgi alıyor.

Hastanenin 2017 yılında yatırım programlarına dâhil edildiğini aktaran Başkan Soğuk, “kendi kendine yeten ilçe olma hedefimizdeki projelerden biride hastaneydi. Elhamdülillah çalışmalar önemli bir noktaya geldi. Hedeflediğimiz ilçe olma yolunda önemli bir adım daha atıyoruz. Halkımızın onayıyla belirlediğimiz hastanemizin yeri konum ve ulaşım bakımından da çok uygun. Çok arzuladığımız ve ilçemize kazandırmak istediğimiz hastanemizi en kısa zamanda halkımızın hizmetine sunmak istiyoruz,” dedi. belediye basın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu