Halit Narin’de Görkemli Yerli Malı Haftası

#ferizlide.com

Bugün saat 10. 30 da Halit Narin Okulu Konferans Salonunda ‘Tutum Yatırım ve Türk Malları Haftası’ nedeniyle, İlçe Kaymakamı Bahattin Alp Arslanköylü, Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, tüm ilçe daire amirleri, Okul müdürleri ve kalabalık veli katılımıyla kutlandı.

Kutlama okul müdürü Sedat Çaylak’ın günün anlam ve önemiyle ilgili konuşması ile başladı. Kendileri küçük fakat yürekleri büyük olan Ana sınıfı ve birinci sınıf öğrencilerinin hazırlamış oldukları çok özel gösterilerle devam etti.

Ayrıca askeri alanda kullandığımız, yerli ve milli üretimimiz olan araç ve teçhizatların slayt gösterisi ve ülkemize ait gıda ürünleri slayt gösterileri de protokol ve ziyaretçiler tarafından büyük ilgi ile izlendi.

Programın bitiminde protokol ve misafirlere, okul aile birliği yönetim kurulu üyeleri, sınıf anneleri tarafından yapılmış yerli malı yiyecekler ikram edildi.

Programın sonunda okul müdürü Sedat Çaylak, “programa katılımlarından dolayı, İlçe Kaymakamımız Sayın Bahattin Alp Arslanköylü, Belediye Başkanı Sayın Ahmet Soğuk’a, tüm protokol üyelerine ve yaptıkları ürünlerden dolayı da Okul Aile Birliği yönetim kurulu üyeleri ve sınıf annelerine teşekkür ediyorum” diyerek memnuniyetini belirtmiştir.

ferizli haber mustafa üstübi

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x