Gündoğdu’ya Değirmencik’te Yoğun ilgi

#ferizlide.com

Cumhur İttifakı AK Parti Ferizli Belediye Başkan Adayı İsmail Gündoğdu, Değirmencik Mahallesine çıkarma yaptı. Yoğun ilgi gören Gündoğdu, “Ferizli’mizi birlikte yöneteceğiz. El birliği ile ilçemizi güçlendireceğiz” dedi.

Cumhur İttifakı AK Parti Ferizli Belediye Başkan Adayı İsmail Gündoğdu, seçim çalışmalarına devam ediyor. Gittiği yerlerde yoğun ilgi gören Gündoğdu, son olarak Değirmencik Mahallesine çıkarma yaptı. Gündoğdu’ya AK Parti İlçe Başkan vekili Muhsin Zurnacı ve MHP İlçe Başkanı Veysel Dikbaş’ta eşlik etti.

DEĞİRMENCİK ZİYARETİ

Değirmencik Mahallesinde vatandaşlarla buluşan Gündoğdu, “İçinizden gelen bir kardeşiniz olarak bugün sizlerin karşısındayım. Allah bize adaylık nasip etti inşallah sizlerin de desteği ile başkanlık görevini üstlenmekte nasip olur. Biz Ferizli için hizmet aşkı ile göreve talip oluyoruz. Karşınıza halkın içinden gelen, alanında ehil isimlerden oluşan pırıl pırıl bir meclis listesi oluşturduk. 31 Mart’ta hep birlikte sandıklarda istikrardan yana olup Cumhur İttifakını destekleyecek Ferizlimizi birlikte yöneteceğiz” dedi.

GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ

Gündoğdu son olarak ise şunları kaydetti: “Gittiğimiz yerlerde vatandaşlarımızın şikayetlerini alıyor, sorunlarını dinliyor onların çözüm önerilerine önem veriyoruz. Biz sorunları çözmek halkımızın dertlerine derman olmak istiyoruz. 31 Mart’tan sonra da ben ve meclis üyesi arkadaşlarım 7 gün 24 saat sizlerin emrinde olacağız. Ne sorununuz varsa bize iletecek, yanınızda her zaman bizi bulacaksınız. Ferizli için büyük hayallerimiz var. İlçemizin çehresini değiştirecek, Gönül Belediyeciliği ile herkese eşit şekilde yaklaşarak insanımıza hizmet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu