Gündoğdu’dan Ferizlide.com’ a ziyaret

#ferizlide.com

Geçen hafta sonu adaylığı açıklanan İsmail Gündoğdu bir gurup partili ile birlikte ziyaretlerde bulunuyor.

Adaylığının açıklanmasıyla birlikte hemen seçim çalışmalarına başlayan Gündoğdu esnaf ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etmeye devam ediyor.

Gündoğdu bu ziyaretleri esnasında ferizlide.com FERİZLİ HABER merkezimizi de ziyaret etti.

Başkan adayı İsmail Gündoğdu Yanında aday adaylarından Ertan Cimbat, Halim Kılkış ve partili gençlerle birlikte ziyarette bulunduğu FERİZLİ HABER genel yayın yönetmenimiz Mustafa Üstübi ile birlikte siyasi gelişmeler hakkında sohbet ettiler.

Ferizli’nin sesi olan ve tarafsız habercilik anlayışı ile yayın yapan ferizlide.com haberin çalışmalarını taktirle karşılayan Gündoğdu, “Pazar günün Cumhurbaşkanımız tarafından aday olarak açıklanmamızın ardından Pazartesi günü alana inmiş bulunmaktayız. Arkadaşlarımızla birlikte esnafımıza ve sivil toplum kuruluşlarımıza ziyaretler yaparak ilk seçim çalışmalarımızı başlatmış bulunmaktayız.

Hazırlamakta olduğumuz seçim proğramımız ile birlikte proje tanıtımlarımızı da siz değerli basınımız ve diğer iletişim araçlarıyla halkımıza tanıtıp duyuracağız.” Başkan adayı Gündoğdu, “Belediye başkanlığı için diğer partilerden aday olmuş veya olacak arkadaşlara da kolaylıklar dilerim.” İfadelerini kullandı.

Ziyaretlerinden dolayı memnun olan Ferizli haber genel yayın yönetmeni ve editörü mustafa üstütbi ise “biz Ferizli haber olarak tüm partilerimize aynı mesafede durmaktayız. Bizim ulaştığımız ya da bize ulaşan tüm doğru bilgileri halkımıza ulaştırmak habercilik anlayışımızı ve şiarımızdır. Bu konuda asla taviz vermediğimizdendir ki günlük tıklanma oranımız 15 ila 17 bin oranını aşmış ve Çin dahil dünyanın birçok ülkesinde okunur durumdayız. Gazete olarak Türk Devleti ve milleti için, Sakarya ve Ferizli için, doğru yerde ve doğru zamanda yola çıkan her çalışanın yanında, aksini yapanların ise karşısındayız.” Üstübi, Ak partinin adayı İsmail Gündoğdu’ya çıkmış olduğu bu zor, zahmetli ama hizmet için yegane yolda başarılar diledi.   

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu