Gündoğdu14 Mart Tıp Bayramını kutladı

#ferizlide.com: Ferizli belediye başkanı İsmail Gündoğdu Ferizli Devlet Hastanesine giderek çalışanların 14 Mart Tıp Bayramı kutladı.

İlçe Devlet Hastanesini ziyaret ederek çalışanların günün kutlayan başkan Gündoğdu’yu Hastane Başhekimi uzman Dr. Samet Kaymaz, Hastane Müdürü Muhammet Durmaz karşıladı.

Belediye başkanı İsmail Gündoğdu’nun; 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Hastaneyi ziyaret etmesinden memnun kalan başhekim kaymaz şu açıklamada bulundu:  

“Ferizli İlçe Devlet Hastanemizi ziyaret eden Ferizli Belediye Başkanımız İsmail Gündoğdu, görev başındaki doktorların ve sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı.

Aynı zamanda, hastanede tedavi gören hasta ve hasta yakınlarını da ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Kutlama ziyaretleri kapsamında Ferizli İlçe Devlet Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Samet Kaymaz, İdari ve Mali İşler Müdürü Muhammet Durmaz ve sağlık çalışanları ile bir araya gelen Belediye Başkanımız sağlık personellerine günün anısına hediyeler verdi.

 

Kendisine gösterdiği ilgi ve sağlık çalışanlarına verdiği desteklerden dolayı şahsım ve kurumumuz adına çok teşekkür ediyorum” diye kaydetti.

#ferizlide.com:

Mustafa üstübi ferizli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu