Gündoğdu, ‘yapacak çok işimiz var’

#ferizlide.com

Cumhur İttifakı AK Parti Ferizli Belediye Başkan Adayı İsmail Gündoğdu, AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu ile birlikte Gölkent Mahallesi ve Ferizli Küçük Sanayi sitesinde vatandaşlarla buluştu.

UNCUOĞLU DESTEĞİ

Cumhur İttifakı AK Parti Ferizli Belediye Başkan Adayı İsmail Gündoğdu seçim çalışmalarına tüm hızı ile devam ediyor. AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu ile Gölkent Mahallesi ve Ferizli Küçük Sanayi sitesinde vatandaşları ziyaret eden Gündoğdu, çalışmalarından bahsederek halkın sorunlarını dinledi. Milletvekili Uncuoğlu’na Ferizli’de hayata geçirmek istedikleri çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde de bulunan Gündoğdu, “Ferizli’de AK Parti iktidarımızın, değerli milletvekillerimizin, Büyükşehir Belediye ve İl Başkanımızın destekleri ile yapacak çok işimiz var” dedi. Uncuoğlu ise Ferizli için ellerinden geleni yapacaklarını belirterek, Gündoğdu’ya desteklerini belirtti.

HİZMET BAYRAĞI

Vatandaş ziyaretinde halkın meclisi vurgusu yapan Gündoğdu: “Halkın içinden gelen pırıl pırıl bir meclis listesi oluşturarak Ferizlimize hizmet için yola çıktık. Gönül Belediyeciliğini Ferizli ilçemizde hayata geçirecek, hemşerilerimizin gönüllerine girecek ilçemiz için hizmet üreteceğiz. İnşallah Ferizli’mizde hizmet bayrağını daha yukarılara taşıyacak, modern şehircilik anlayışı ile ilçemizi daha da güçlendireceğiz” diye konuştu.

Bir Yorum

  1. Yapacak çok işimiz var demek 15 senedir hiç bir şey yapmadık demek açıkça söylemiş kısaca ama onlarda haklı elleri kolları bağlıydı yapamadılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu