Gündoğdu TÜGVA’lı gençler ile buluştu

#ferizlide.com

AK Parti Ferizli Belediye Başkan Adayı İsmail Gündoğdu, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Sakarya Ferizli Temsilciliği tarafından düzenlenen kahvaltı programına katıldı.

İlçe merkezinde, bir kafede gerçekleştirilen kahvaltı programına; AK Parti Ferizli Belediye Başkan Adayı İsmail Gündoğdu, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Sakarya İl Spor Koordinatörü Sedat Türkmen, Ferizli Temsilcisi Abdurrahman Kaşkaş ve yönetim kurulu üyeleri ile davetliler katıldı.

Gündoğdu, TÜGVA’lı gençlerin Ferizli ilçesine ilişkin istek, talep ve beklentilerini dinledi.

 

AK Parti Ferizli Belediye Başkan adayı İsmail Gündoğdu, Türkiye Gençlik Vakfı’nın gerek Sakarya gerekse Ferizli Temsilciliğinin gençlik faaliyetlerini yakından takip ettiklerini dile getirerek, gençlik hizmetlerinde kendilerine gereken desteği vereceğini, kahvaltı programı vesilesiyle gençlerle bir arada bulunmaktan duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Gündoğdu, en büyük zenginliğin gençler olduğunu vurgulayarak, konuşmasını şöyle tamamladı:

 “Bir toplumun en büyük değeri olan gençler iman, İslam ve ahlak değerleriyle buluşmadıkça bunu kazanca dönüştürmemiz, geleceğimiz için güven duymamız mümkün değil. Cumhurbaşkanımızın vizyoner liderliğinde Türkiye Cumhuriyeti kararlı ve emin adımlarla bölgesinde ve küresel ölçekte belirleyen ve yönlendiren bir ülke olarak her geçen gün emin adımlarla yoluna devam ediyor.

 

Bu yolculuğumuzda en büyük güvencemizin gençler olduğunu bilerek, gençlerimize dönük bütün alanlarda özel bir gayreti sergiliyoruz. Bunu tamamlamak, taçlandırmak adına da TÜGVA’nın çalışmalarını ayrıca önemli bir zenginlik olarak görüyoruz. Sivil toplum kuruluşlarımızın görüşlerini her zaman önemsiyoruz.”

 

TÜGVA Ferizli Temsilcisi Abdurrahman Kaşkaş da Gündoğdu’ya, vakıf çalışmaları hakkında bilgiler vererek, 2019 yılında yapmayı planladıkları faaliyetler ile gençlik hizmetlerinde öncelikli hedeflerini dile getirdi.

Kaşkaş, “ Türkiye Gençlik Vakfının dünya üzerinde iyi ve güzele dair ne varsa onu savunan, her daim hakkın ve adaletin tarafında olacak bir nesil yetiştirme amacıyla kurulmuştur. Ferizliler olarak kendimizi şanslı görüyoruz. Genç, dinamik, bizlerle aynı duygu, düşünce ve hassasiyetleri paylaşan bir belediye başkan adayımız var.” dedi.

Abone Olun
Bildir
guest
1 Yorum
en yeniler
eskiler beğenilenler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
ferizli
ferizli
2 yıl önce

başarılar diliyorum durmak yok genç arkadaşları tebrik ediyorum allah razı olsun hepsinden ak partimizin bayrağı reisimizin liderliğinde ve gençlerimiizin sahadaki çalışmalarıyla ferizlide en üst seviyede dalgalanmaya deva edecektir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
1
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x