Gündoğdu, Ferizlimize altın çağını yaşatalım

#ferizlide.com

Cumhur İttifakı AK Parti Ferizli Belediye Başkan Adayı İsmail Gündoğdu, Bakırlı Mahallesinde büyük ilgi ile karşılandı. Gündoğdu, “Ferizli’ye hizmet sözümüz var. Bize yetki verin, Ferizlimize altın çağını yaşatalım” dedi.

Cumhur İttifakı AK Parti Ferizli Belediye Başkan Adayı İsmail Gündoğdu, seçim çalışmalarında yoğun ilgi görmeye devam ediyor. İlçeyi karış karış gezen ve Ferizlililer ile buluşan Gündoğdu son olarak Bakırlı Mahallesinde de yoğun ilgi gördü. Gündoğdu’ya AK Parti İlçe Başkan vekili Muhsin Zurnacı ve MHP İlçe Başkanı Veysel Dikbaş’ta eşlik etti.

DURMAKSIZIN ÇALIŞACAĞIZ

Bakırlı Mahallesinde kalabalık kıraathaneye sığmayınca balkondan vatandaşlara seslenen Gündoğdu, Bizler bu kutlu davanın Ferizli’deki gönüldaşları olarak bir beka meselesi olan 31 Mart seçimlerinde üzerimize düşenleri sonuna kadar yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Buradan tüm Bakırlı sakinlerine söz veriyorum. Ben İsmail Gündoğdu olarak meclis adayı arkadaşlarımla birlikte gecemizi gündüzümüze katarak Ferizli’miz için durmaksızın çalışacağız” dedi.

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x