Gündoğdu, Daha huzurlu bir Ferizli için

#ferizlide.com

Cumhur İttifakı AK Parti Ferizli Belediye Başkan Adayı İsmail Gündoğdu, Sarıahmetler Mahallesinde seçim çalışmalarına devam etti. Yoğun ilgi gören Gündoğdu, “Ferizli’ye hizmet sözümüz var. Daha güçlü ve daha huzurlu bir Ferizli için Gönül Belediyeciliği ile herkese eşit ve adil bir şekilde yaklaşacağız” dedi.

Cumhur İttifakı AK Parti Ferizli Belediye Başkan Adayı İsmail Gündoğdu seçim çalışmalarında tempoyu arttırdı. Gittiği bölgelerde yoğun ilgi gören Gündoğdu son olarak Sarıahmetler Mahallesinde düzenlenen kahve toplantısına katıldı. Vatandaşların sorunlarını dinleyen Gündoğdu, halkın meclisi ile ilçenin tüm sorunlarını çözeceklerinin altını çizerek, “Ferizlimiz için aranızdan gelen isimlerle güçlü ve işinde ehil bir meclis listesi oluşturduk. Tüm meclis üyelerimiz günün her saati sizin yanınızda, içinizde olacak. Biz halkın meclisini göreve getiriyor, belediyemizi halkımız ile yönetmek istiyoruz” dedi.

HİZMET SÖZÜMÜZ VAR

Gündoğdu ayrıca şunları kaydetti: “Ferizli’ye hizmet sözümüz var. Daha güçlü ve daha huzurlu bir Ferizli için Gönül Belediyeciliği ile herkese eşit ve adil bir şekilde yaklaşacağız. Bugüne kadar kırılmış gönülleri onaracak, küskünleri buyur edeceğiz. Biz herkesin belediye başkanı olacak, birilerinin adamı değil Ferizli halkının güvendiği limanı olacağız. Biz Ferizlimize hizmet aşkı ile bu göreve talip olduk. Herkesin belediye başkanı olmak için yola çıktık. 2023 hedefleri doğrultusunda ekonomisi ile sanayisi ile tarımı ile diri ve kuvvetli bir Ferizli için 31 Mart’ta oylarınıza talibiz.”

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x