Güçlü Türkiye, bilinçli bir eğitim

#ferizlide.com

AK Parti Ferizli Belediye Başkan Adayı İsmail Gündoğdu, “Daha güçlü bir Türkiye için gençlerimizi ve eğitimi her zaman önemsiyoruz. Güçlü Türkiye, bilinçli bir eğitimle temellerini sağlamlaştıracak” dedi.

AK Parti Ferizli Belediye Başkan Adayı İsmail Gündoğdu, ilk, orta ve lise kademesindeki öğrencilerin yarıyıl tatiline girmesi ile ilgili bir mesaj yayınladı. Gündoğdu, “Tüm yurtta olduğu gibi Sakarya ve Ferizli’de de ilkokul, ortaokul ve lisede eğitim gören yavrularımız bugün itibariyle yarıyıl tatiline girmiş bulunuyor. Karnelerini alan tüm yavrularımızın gözlerinden öperken, kıymetli eğitim camiamıza da bu vesile ile teşekkür ediyorum.

Daha güçlü bir Türkiye için gençlerimizi ve eğitimi her zaman önemsiyoruz. Güçlü Türkiye, bilinçli bir eğitimle temellerini sağlamlaştıracak. 2023 ve 2071 hedeflerimize daha iyi eğitimli, daha bilinçli ve çağın ruhunu yakalamış bir gençlikle gidecek olan ülkemizin, en büyük davalarından biri olan eğitimi her zaman önemsediğimizi ve tüm projelerimizin odağında yarınlara daha iyi bir Ferizli bırakmak olduğunu bu vesile ile de söylemeliyim. Bugün karnelerini alarak tatile giren öğrencilerimize iyi tatiller diliyor, bu süreci ikinci dönem için enerji depolayacakları bir zaman dilimi olarak görmelerini temenni ediyorum.

Kıymetli eğitim camiamız ve öğretmenlerimize de bu fedakar görevlerinden ötürü teşekkür ediyor, onların her daim yanında olduğumuzu bilmelerini temenni ediyorum” dedi.

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x