Gelecek Partisi’nin il yönetimi açıklandı

#ferizlide.com: Gelecek Partisi Sakarya il teşkilatının yönetim, disiplin ve etik kurulu listeleri belli oldu. Gelecek Partisi İl Başkanı Ender Serbes yönetim kurulu listesi ve diğer listelerde yer alan isimleri açıkladı.

Kısa bir süre önce kurulan ve genel başkanlığını eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun sürdürdüğü Gelecek Partisi’nde il başkanlığına Ender Serbes seçilmişti.

Başkan Serbes, basın mensuplarıyla ilk toplantısını gerçekleştirdiği zaman yönetim, disiplin ve etik kurulu listelerinin titizlikle hazırladıklarını ifade etmişti.

ONAY BELGESİ

Gelecek Partisi İl Başkanı Ender Serbes geçtiğimiz hafta Ankara’da bir dizi ziyaret gerçekleştirmiş sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, “Önemli bir adım daha attık. Yönetim, disiplin ve etik kurulu listelerimizi Gelecek Partisi Teşkilat Başkanı Sn. Nedim Yamalı’ya elden ilettik. Onay belgemizi aldık” ifadelerini kullanmıştı.

LİSTELERİ AÇIKLADI

Başkan Serbes, sosyal medya hesabı üzerinden listelerde yer alan isimleri açıkladı. Başkan Serbes yaptığı açıklamada, “Sakarya Gelecek Partisi İl Başkanlığı Yönetim Kurulu Listemizi kesinleştirdik. Böyle tweet atmak yerine yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte basın huzurunda bunu sizlere açıklamayı çok isterdik. Bu sefer de evden olsun, yeter ki sağlık olsun. Yüce Allah hayırlı mübarek eylesin” dedi.

İŞTE O İSİMLER:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu