Gelecek Partisi Rektör Hamza Al’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanlığı Başkan Fatih Sevindik Başkanlığında bir heyet ile Sakarya Üniversitesi Rektörü Hamza Al'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İl Başkanı Fatih Sevindik Başkanlığında Rektör Hamza Al’a yapılan ziyarete İl Yönetim ve başkanlık kurulu üyeleri; Metin Burçak, Sevilay Gönen, Turgay Eroğlu, Derya Saran, Adapazarı İlçe Başkanı Faruk Albay ve Arifiye ilçe Başkanı Metin Demirkol eşlik etti.

Başkan Fatih Sevindik , Sakarya’nın güzide üniversitesine atanan Rektörümüze hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Üniversitenin şehrin en önemli değeri olduğunu belirterek Rektör Hamza Al’a çalışmalarında başarılar diledi.

Üniversitenin şehirle bütünleşik olduğunu şehrin sorunlarına vakıf bir Üniversiteyi ve şehri yakından tanıyan bir Rektörle daha da iyi bir Üniversite olma yolunda ilerleyeceğinden emin olduğunu belirtti.

Rektör Al ise yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. “Bu şehirde ki herkese aynı mesafede durduğunu Şehrin de Üniversite ile yakından ilgilenmesi gerektiğini Üniversitenin üretttiği üreteceği bilimle yeniliklerle ilgilenmesi gerektiğini söyledi. Üniversiteyi özellikle kampüs alanını şehirde ki herkese açmayı hatta açmaya başladığını belirterek bu kampüs hepimizin “dedi

Rektör Hamza Al Gelecek Partisi yönetim kuruluna nazik ziyaretleri için teşekkür etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu