Ak Partili Başkanlarından Teşekkür Ziyareti

#ferizlide.com

Söğütlü Ak Parti İlçe Başkanlığı görevinden istifa ederek aday adayı olan Adem Fidan ve vekaleten göreve gelen ilçe başkanı Erdal İnanç haber merkezimize ziyarette bulundular.

Ak parti ilçe başkanı Adem Fidan, Söğütlü ilçesinde belediye başkanı adayı olabilmek için 5 yıldır yaptığı ilçe başkanlığı görevinden genel merkezin bilgisi dahilinde istifa ederek aday adayı oldu. Ondan boşalan ilçe başkanlığı görevine tüzük gereği gelen Erdal İnanç vekaleten görev aldı.

Yeni ilçe başkanı Erdal İnanç ve aday adayı Adem Fidan birlikte ferizlide.com haber merkezimize gelerek genel yayın yönetmenimiz Mustafa Üstübi’ye nezaket ziyaretinde bulundular.

Ziyarette, siyasi gelişmeler hakkında bilgi alış verişinde bulundular. Aday olma olasılığını soran Üstübi’ye “Fidan, Bilirsiniz siyasette garanti diye bir şey yoktur. Biz bir karar verdik, niyet ettik, gerisi Allah’ın takdiri, nasipten öte geçilmez” ifadelerini kullandı.

Adem Fidan ayriyeten. “ www.ferizlide.com Haber sitesi genel yayın yönetmeni Sayın Mustafa Üstübi Abimizin 5 yılda 5 yerel ve genel seçim çalışmalarımızda ve diğer zamanlarda, düzenlediğimiz toplantılara devamlı katılmış olup bizleri yalnız bırakmadığı içinde kendisini haber bürosuna gelerek teşekkür etmek için ziyaret ettik” diye belirtti.

Ak parti Söğütlü İlçe Başkan vekili Erdal İnanç’ta “ferizlide.com haber sitesini ilçe teşkilatı olarak yakından takip ediyoruz, bugüne kadarda yaptığı tarafsız haberlerden dolayı teşekkür ediyorum. Basın, siyasetçiler ve halkın arasında en önemli üretilenleri tanıtım aracıdır, bizlerde bunun bilincindeyiz” dedi.

Ferizli haber genel yayın yönetmeni Mustafa Üstübi de yeni görev alan ilçe başkanı Erdal İnanç’a yeni görevinde başarılar, aday adayı olan Adem Fidan’a ise kolaylıklar diledi ve ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. 

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x