Fidan, İstişare Toplantısından memnunuz

#ferizlide.com

Ak parti Söğütlü İlçe Teşkilat Başkanı Adem Fidan Ankara’da Genel Merkezde Yapılan İlçe Teşkilat Başkanları İstişare Toplantısına katıldı. 

Ak Parti Söğütlü İlçe Başkanı Adem Fidan Yaptığı açıklamada, “Ak Parti Teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Erkan Kandemir’in Başkanlığında düzenlenen İlçe Başkanları İstişare toplantımız 3 gün sürdü. 

Partimizin büyükleri tarafından çeşitli konularda verdikleri eğitimlerden sonra toplantı sona erdi. Gerçekleştirilen toplantının tüm ilçe başkanlarımız için faydalı olduğu ve seçim bölgelerinde Sohbetlerde ve parti çalışmalarında birçok faydası olacağına inanıyorum diye belirtti. 

Başkanı Fidan 2019 yılında yapılacak olan yerel Belediye Başkanlığı seçimleri için Ankara genel merkezimizden ve İl Teşkilatımızdan gelen talimatlara göre hazırlıklarımızı yapı toruz ve çalışma programlarımızı hazırlıyoruz” dedi.

Ak parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuzda Sakarya ilçe teşkilat Başkanlarını Hotelde ziyaret ederek yapılacak olan çalışmaları değerlendirdiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu