Fevzi Kılıç İl Başkanlığından İstifa etti

#ferizlide.com

AK Parti Sakarya İl Başkanlığı görevinden istifa eden Fevzi Kılıç, İl Başkanlığının Karaçam tesislerinde düzenlendiği toplantıda Yönetim Kurulu Üyeleriyle bir araya geldi.

Kılıç, “AK Parti Sakarya İl Başkanlığı görevimden onurla ve itibarla ayrılmanın mutluluğu içerisindeyim. Bu mukaddes sorumluluğa, ilk günden itibaren Partimizin ilke ve değerlerine, onurla sahip çıkmanın haklı gururunu yaşıyorum. Bu bir veda değil, yeni bir başlangıcın habercisidir” dedi.

TV 264 ekranlarında yayınlanan Seçim 2019 programına programına canlı bağlandı.

Cuma akşamı akşam İl Yönetimi ile bir araya geldiği toplantıda istifa ettiğini açıklayan AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, TV 264 ekranlarında yayınlanan Seçim 2019 programına canlı bağlanarak açıklamalarda bulundu. Kılıç, “Geçtiğimiz hafta Genel Merkezimiz ile yaptığımız istişareler sonucunda istifa etme isteğim onaylanarak tarafıma tevdi edildi. Bende bundan dolayı görevimden istifa ettim” dedi. Hangi ilçeye başvuru yapacağına ilişkin soruları da cevaplandıran Kılıç, “Genel merkezimizin aday adaylık başvuru ekranından başvuru yapmam için önümüzdeki günlerde onayımız gelecek. Genel Merkezimiz hangi ilçe için izin verirse oradan aday adaylık başvurumu yapacağım. Bizim daha önce Adapazarı ilçesi için bir niyetimiz vardı. Bunuda genel merkeze ilettik ancak genel merkezimiz bizim için nereyi uygun görürse oradan başvurumuzu yapacağız” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu